Ľudia ľuďom - registrácia

vanesenka
23. jan 2023

Ahojte mám chorú dcérku chodíme na terapie ktoré sú finančné náročné neviete poprípade je niekto registrovaný v ľudia ľuďom ? Ako by som sa tam mohla registrovať len tak si môžem pridať svoj príbeh bez toho aby som sa zaradila do nejakej inštitúcie a oni by ma overili či mám ozaj také dieťa alebo mám niekoho kontaktovať až si ma preverí a môžem sa tam registrovať vôbec neviem ako postupovať a bola by som vďačná za rady ďakujem

malacibulka
23. jan 2023

Lavy horny roh, tri vodorovne ciarky a napis menu. V menu vyberies toto.

vanesenka
autor
23. jan 2023

@malacibulka to viem ďakujem ale.neyteba sa ešte niekde registrovať že som není nejaká podvodnícka alebo tak samozrejme napíšem celý príbeh aj fotky z terapií pridám ale či stačí len toto alebo ešte niekoho kontaktovať že ozaj som v takej situácii

anavixy
23. jan 2023

@vanesenka neviem ti poradit isto, ale viem, ze si tam pekne peniaze vyzbierala/zbiera pani s neurologickym ochorenim, ktora ma realne viac penazi nez polka darcov….takze celkom pochybujem, ze to overuju 🙄 vela šťastia! 🍀

vanesenka
autor
23. jan 2023

@anavixy och bože aj taký sú veru ja budem vďačná za jednu terapiu ročne tak ďakujem

zobaka
23. jan 2023

budes musiet aj dolozit coho si majitelka a prijmy a seky, co platis atd. nestaci len pribeh, potom ta niekto overi

vanesenka
autor
23. jan 2023

@zobaka ja som tam už napísala svoj príbeh a budú mi prosím volať čo mám a kam doložiť alebo ako by som to mohla doložiť ďakujem

zobaka
23. jan 2023

@vanesenka asi ano, asi vam napisu co mate robit