Zmenili ste sa v niečom po zamlčanom potrate?

katus12
22. mar 2023

Ahojte, chcela by som otvoriť tému k MA, sama mám za sebou MA pred pár dňami (25tt):
Je niečo, čo ste si uvedomili po takejto smutnej udalosti? Zmenil sa v niečom váš život, vaše vnímanie, váš postoj k životu, myslenie atď.? Je niečo, čo robíte inak? Myslím v pozitívnom smere... Ďakujem krásne za zdieľanie, kľudne aj v SS 🙂

ivik4
22. mar 2023

Nie

domka222
22. mar 2023

Tiež nie. Proste to tak malo byť

annmari
22. mar 2023

U mňa sa zmenilo veľmi veľa. Pohľad na svet, na okolie. Viac si užívam prítomnosť, lebo som pochopila, aký je život krehký. Nestrachujem sa, lebo viem, že všetko je v rukách Božích...

floki1994
22. mar 2023

@katus12 u mna ano..naucila som sa pokore a nebrat vsetko v zivote automaticky...pochopila som hlavne ze dve ciarky automaticky neznamenaju ze zena bude stastne drzat zdrave zive dieta v naruci ako je to vsade medialne pretlacane..a aj to, ze su veci ktore v zivote naozaj nejde ovplyvnit a nie su v mojich rukach...
Dalsie tehu berie uplne inak, krocik po kroku..kazdy den je plny strachu ale aj vdavnosti ked citim ze babatko sa hybe a citim ho..uz len dufat 🙏

zobaka
22. mar 2023

nezmenila

kvadrinkaaa
23. mar 2023

Ja som si prešla MA v takom mojom pochmúrnej období, co sa týka môjho vnútorného sveta. Po tejto udalosti to zmizlo lebo som si uvedomila, ze som bola myšlienkami mimo a neopodstatnene. 😊

masandra
30. mar 2023

@annmari presne tak aj ja🙂

moninah
30. mar 2023

@katus12 Vela problemov mi odvtedy pripada malichernych. Naozaj, ked nejde o zivot, nejde o nic. Vsetko ostatne sa vzdy dajako utrasie.

may555
30. mar 2023

Pisem ti spravu 🙂

zuzi0911
6. jún 2023

Zmenilo... nič nie je samozrejme,že život je veľmi krehký a zacala som si viac vážiť deti ,život atď...ze veci nedokážem zmeniť,ako má byť tak bude aj ked toto vnímať je pre mňa veľmi ťažké...
A teda odvtedy dieťatko vnimam ako dar,nie je samozrejme ho mat ,živé a zdravé...a ja som mala to stastie po MA ,že mám zdravého synčeka. ❤️
Denne ďakujem za moje 3 zdravé deti ❤️

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre