Synček nám odišiel do nebíčka

zdeno8162
13. mar 2015

Som otec. Ani neviem ako a čo napísať... V pondelok nás opustil náš synček Maximko mal 3,5 roka a nadovšetko sme ho milovali. Začiatkom februára mu diagnostikovali ALL a po komplikáciách po troch týždňoch odišiel. Mamička aj tatinko sme s ním boli až do konca. Sám neviem prečo to tu píšem, stoja pri nás priatelia aj rodina. Možno preto aby sme si uvedomili aký je detský život krehučký a nešťastie nie je len v telke alebo v knihách ale aj v reálnom svete.
Ani neviem ako bude ďalej plynúť život...zatiaľ je plný ukrutnej bolesti, ktorá sa strieda s úplným prázdnom a beznádejou... ☹

girlie_konik
13. mar 2015

uprimnu sustrast, az mam slzy v ociach, deti by nemali takto odchadzat :(

dzejn80
13. mar 2015

Uprimnu sustrast ☹ je to nesmierne nestastie, snad jedine cas moze pomoct ☹

sampo
13. mar 2015

☹ ☹ ☹ ☹ velmi zle sa to aj cita, nie este preziva. 😔

nika234
13. mar 2015

Je mi velmi luto co sa vam stalo.az mi naskocili zimomriavky.musi to byt strasne prist o milovane dieta.vobec vam vasu situaciu nezavidim a vobec si neviem predstavit aku velku bolest prezivate ☹

jana_eyre
13. mar 2015

to mi je nesmierne luto.. a sice sa kazdy den sa takychto veci obavam, naozaj si neviem predstavit ake strasne a znicujuce to musi byt.. 😔

grelu
13. mar 2015

Neviem, co mam napisat....je to to najkrutejsie, co moze clovek zazit. Vela sil do zivota vam zelam.

sestricka52
13. mar 2015

Chcem ti vyjadrit uprimnu sustrast. Neviem ani co v takejto situacii napisat. Ja celej rodine chcem zazelat vela sil. Je to strasne, ked odide clovek, este strasnejsie je, ked je to dieta. On bude pri vas stat, bude uz navzdy pri vas.

henas
13. mar 2015

Boze, uprimnu sustrast. A prajem Vam vela sil ....

simik22
13. mar 2015

Je mi to uprimne luto. Prajem vela sily.

moniciak
13. mar 2015

Úprimnú sústrasť, je mi to veľmi ľúto ☹Je tu pár skupín pre ľudí s osudom ako máte vy, možno by vám opísali ako to prežili oni a ako sa po čase dostali opäť do života... Strašne ma to mrzí ☹

zuanach
13. mar 2015

Je to des, mám dcéru v jeho veku a nechcem si ani predstaviť, aké to musí byť hrozné.....teraz musíte stat pri sebe, bude to určite ťažké s tým žiť.....veľa síl, budem na vás myslieť v modlitbe

ywca222
13. mar 2015

☹ strašné ☹ úprimnú sústrasť ☹ je mi to velmi lúto ☹

loxa
13. mar 2015

Prajem vam uprimnu sustrast a vela sil, neviem si ani predatavit tu bolest..posielam vam vela sily a venujem vam modlitbu

silvia44
13. mar 2015

@zdeno8162 uprimnu sustrast. Je mi to velmi luto...

sue
13. mar 2015

Prijmite prosim uprimnu sustrast .

bocianka123
13. mar 2015

Úprimnú sústrasť... je mi to veľmi ľúto.. Modlím sa za Vášho synčeka ... i za Vás, nech dostanete silu zvládnuť túto situáciu...

petra7777
13. mar 2015

@zdeno8162 Úprimnú sústrasť 😢 Ak rodič prežije svoje dieťa, je to tá najväčšia bolesť 😢

kurce22
13. mar 2015

uprimnu sustrast,je mi to velmi luto.a čo je prosim ALL?

silvia44
13. mar 2015

@kurce22 rakovina

kurce22
13. mar 2015

@silvia44 Bože.....to je hrozne

jajoto
13. mar 2015

Niečo strašne Bože ochraňuj všetky detičky a Vám úprimnú sústrasť. Z Maximka je už malý krásny anjelik, ktorý sa na Vás bude dívať z nebíčka ☹

7macka7
13. mar 2015

Uprimnu sustrast a vela vela sil prajem :(((

sadul
13. mar 2015

mat v tejto chvili tie spravne slova vo vasej situacii je moc tazke, snad odkaz z Pisma bude pre vas aspon malou iskierkou nadeje v buduce radostne stretnutie..."Blahoslavení žalostiaci, lebo oni budú potešení." Mt 5,4

takyna
13. mar 2015

@zdeno8162 úprimnú sústrasť....a veľa síl , prajem vám, nech vám synček z nebo pošle zdravé dieťatko ...a vaše srdcia opať pocítia nádej a lásku, veľa, veľa sily prajem...

katuska284
13. mar 2015

Je mi to veľmi ľúto, prajem vám úprimnú sústrasť a hlavne veľa,
veľa síl vám a celej vašej rodinke.... :( 😢

dm2
13. mar 2015

@zdeno8162 uprimnu sustrast, teču mi slzy ked toto pisem.....je to strasne ked take male nevinne detičky musia odist 😢
držte sa, je to určite neopisatelne tažka situacia, ale verte, že vašmu anjelikovi je už dobre a už ho nič nebolká... 😢

inull5
13. mar 2015

@zdeno8162 uprimnu sustrast..drzte sa, prajem vela, vela sily aby ste to cela rodina zvladli..urcite sa zanho pomodlim. Navzdy zostane vo vasich srdciach..

janka301
14. mar 2015

Niet slov ani rady...prajem Vám veľa síl,aby ste zvládli túto ťažkú situáciu,nech Vám Boh pomáha..

zdeno8162
autor
14. mar 2015

Maximko Vám všetkým kýva na rozlúčku. Možno ste ho niekto poznali ale aj tým čo ste ho nepoznali.

liebling98
14. mar 2015

@zdeno8162 je mi to veľmi ľúto. Úprimnú sústrasť celej rodine. Krásny chlapček. Je veľmi kruté, keď rodič prežije svoje dieťa. Žiadne slová nezmiernia vašu bolesť. Buďte si s manželkou oporou v týchto ťažkých chvíľach, uchovajte si v srdci spomienky na vášho synčeka.
Nech odpočíva v pokoji...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre