Spontánny potrat a kúpanie sa

zana1007
11. aug 2024

Ahojte babulky, som mesiac po spontánnom potrate ktorý prebehol v 12.tt a chcem sa spýtať tých , ktoré ste si tým už prešli ako ste to mali s kúpaním sa na kúpaliskách? Veľmi by mi padlo vhod na psychiku aby som vypadla z bytu niekam pri vodu... Bývalý lekár sa mi nijak nevyjadril poriadne k žiadnym otázkam ohľadu potratu na ktoré som sa ho pýtala tak som prestúpila k inej mudr a prvú kontrolu u nej mám až o týždeň takže preto neviem odpoveď na moju otázku od lekára , všetkým pekný deň 💞

zuzkaa1991
11. aug 2024

@zana1007 robili vak kyret??
Ja.som mala MA v 12tt plus kyret polroka som sa dostavala dokopy lebo furt.daco zo spodku som shchytala a to som nikde nechodila....ale ak nebol kyret prešlo 6tyzdnov tak podla mna aj ano...ak sa cítite ok....

melanta
11. aug 2024

@zana1007 v drogérii si kúp vazelínové tampóny, to sú tampóny na kúpanie, aby sa ti dnu nedostalo nič. A kľudne sa choď kúpať.

mia_von_prag
11. aug 2024

Nehovorili ti, že treba dodržať šestonedelie? Krvácaš ešte? Hrozí infekcia a do vagíny by som nedávala ani tampón ani kališok. Kúpanie by som si nechala až po kontrole u lekára.
Nejaký vylet si určite sprav, treba zmeniť prostredie, len to kúpanie by som ešte chvíľku odložila

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre