Spontánny potrat

10. máj 2024

Ahojte,
tie co ste si tym presli alebo prechadzate dokedy je ta bolest v poriadku a kedy vediet ze uz je to cez hranice a nieco moze byt zle? Prvy vecer, ked sa to zacalo tak to bolelo ale dalo sa to zaspala som. Vcera akoby som o tom ani nevedela a dnes od rana len trpim extremne bolesti mam az slzy sa mi hrnu do oci. Neuveritelny tlak, a neustale krce. Uz ked som bola v obchode tak som skoro odpadla tak sa mi krutila hlava a prehinalo ma od bolesti. Doktor povedal vcera rano, ze to uz je vsetko skoro prec tak preco to stale takto silno boli?

mamicka7895
10. máj 2024

Mne to trvalo aj 5-6 dni po vyčistení. Dajte si flector ak máte.

autor
10. máj 2024

@mamicka7895 A tiez taketo bolesti? Uz mi to striela do krizov dala som si ibalgin jedina vec co mam doma na bolesta a trosku to utlmilo ale nic moc. Lebo som citala, ze ked tie bolesti furt pretrvavaju by sa malo ist do nemocnice. Ale tak zase chapem, ze asi tie zvysne posledne kusky sa tazko vylucuju tak tie kontrakcie musia byt dlhsie a horsie

colsami
10. máj 2024

Ahoj, je mi luto co prezivas.
Nerozumiem len preco sa nechas takto trapit este aj fyzicky, daj si lieky od bolesti (napr spominany flector, taka jedna davka ibalginu naozaj nic nemusi znamenat), kym neprejde to najhorsie. A nie jednorazovo, ved aj pri inych bolestivych stavoch, alebo pri ms a pod, mozes spokojne aj 3xd ten flector. (Ja pri ms som svojho casu mala ibalgin aj 4xd proste bez toho som bola v posteli v krcoch a slzach a nepouzitelna, inak mi to preslo este do horsieho stavu az na infuzie)...

Tak nerozumiem preco sa trapis ked mas extremne bolesti az Ta prehina a je na odpadnutie, a normalne sa neprekryvas liekmi.
Drzim palce nech je to cim skor za Tebou.

autor
10. máj 2024

@colsami Dakujem, nemam flector doma a lekarne boli uz zavrete ked som toto pisala a teraz este aj vikend. Aj lutujem, ze som nesla do nemocnice pretoze na vrch tejto psychickej bolesti sa mi to tak tazko preziva ze nechavam nech to telo samo vypudi. Vzdy ked tu krv zbadam bud na vlozke alebo v zachode zas ma chyti plac. Neviem ako sa zeny cez toto len tak prenesu

veselo_neveselo
10. máj 2024

Ja som normalne paracetamol kombinovala s ibuprofenom proti bilesti. Daj si to, co mas doma, len daj pozor na lrekrocenie dennych davok.
A teda bola som doma, ja som po ziadnych obchodoch teda nevladala chodit.

Ved si lahni, daj si teple na brucho, na krize, tabletku od bolesti, kopec kapesnikov k sebe a pusti si nejaky pohdovy film. Poplaces si, pospis, oddychnes, a uvidis, ze bude lepsie.

autor
11. máj 2024

@veselo_neveselo Dakujem za peknu spravu. Uz len oddychujem ale teda aj trochu lutujem ze som nesla na tu kyretaz. Je to tazke toto zvladat

veselo_neveselo
11. máj 2024

Juj, neboj, to preckas. Kyretaz tiez nie je prechadzka ruzovym sadom, vela veci sa tam moze skomplikovat. Ak to ide, tak takto prirodzene to je najlepsie pre tvoje telo. Maternica sa potom nemusi tak dlho spamatavat, a mozete sa hned snazit o babo dalej.

A mentalne by to tiez nebolo jednoduchsie, strata je strata, dusa neprestane rychlejsie boliet len preto ze je telo po "zakroku".
Oddychuj a za par dni bude lepsie.

autor
11. máj 2024

@veselo_neveselo Dufam, ze to je pravda. Extremne som vycerpana z tej bolesti, kazdy den je ta bolest ina co nechapem. Vcera som vyslovene citila take tahave bolesti a dnes som sa nad ranom budila s tym, ze som mala pocit ako keby ma niekto bodal do brucha a to cely den dneska extremne bolesti bodave ze pri kazdom pohybe to je utrpenie. Uz aj telo ma cele vseobecne boli z toho, ze len lezim a aj ked vela spim tak kvalita spanku nula nakolko sa furt budim na bolesti. Bude to trvat dlhsie kym sa zotavim. Ale tak snazim sa mysliet pozitivne

mamicka7895
12. máj 2024

Všetko bude v poriadku… oddychujte, dajte si lieky, pripadne niečo teple na brucho… maternica sa sťahuje, preto tie neskutočne bolesti 😏 držím palce 🍀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre