Sperminogram - boli ste na vyšetrení s priateľom?

dodasek
28. apr 2019

Ahojte .... Snažíme sa o dieťa a nedarí sa takže moja ženská poslala priateľa na sperminogram chcela by som sa spýtať či ste niektorá boli na takom vyšetrení a priateľom ...kázali nám tam prist obom vedeli by ste mi povedať ako to asi prebieha priateľ má z toho zlý pocit nevie čo čakať ... ďakujem

eliska13
28. apr 2019

@dodasek neviem prečo oboch?muž pôjde k urologovi kde sa dohodnú na odbere spermií tusim 3 dni max predtým môže mať sex

miriam439
28. apr 2019

@dodasek No neviem, kde pôjdete na spermiogram, ale môže to byť tak, že majú miestnosť, kde pôjde priateľ sám alebo s tebou, tam urobí odber spermií a odovzdá lekárovi.
Alebo niekde sa dá aj tak, že vám dajú skúmavku so sebou, pošlú vás domov alebo do hotela, v súkromí odoberiete a do 0,5 - 1 hod vzorku odovzdáte lekárovi.
Nám vyšetrovala moja gynekologička, bývame blízko, boli sme doma a do hodiny sme to museli priniesť.
Tak choďte a uvidíte podmienky.

lilyianka
29. apr 2019

@dodasek stačí ak pôjde partner, proste urobí do skumavky a čo najskôr prinesie k urologovi, ktorý mu povie výsledky...ak ide 1x,je možné,že ho bude aj vyšetrovať, ale len pozrie či je všetko ako ma byt

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre