Sklamanie v láske

laxy
7. aug 2017

Ahoj. Prežila som už jedno veľké sklamanie v láske kde je pravda že sme si obaja dosť ublížili , nechcem to zhadzovať len na neho. No pomaly som sa z toho dostala a po nejakých mesiacov som sa cez kamaráta zoznámila s chlapcom ktorý bol úplný opak (teda aspoň som si to myslela) všetkých tých ostatných .....všetko bolo fajn až do piatku kedy mi cez fb napísal že sa na zábavebozkával s najlepšou kamarátkou a že s ňou asi chce niečo viac ...po tomto som bola sklamaná kamosky ma vytiahli na párty a bol tam aj on úplne normálne prišiel za mnou a pobozkal ma v tom momente som odišla od neho preč avšak zase prišiel tak som mu povedala nech ideme von chcela som nech mi to vysvetlí no on sa tváril akoby nič ..na druhý deň mi zase písal že on nemôže takto ďalej .....tak som mu povedala nech mi to povie na rovinu ....vlastne mi nepovedal nič poriadne len stále že sa na neho hnevam a budem ho ignorovať...ze sa predo mnou hanbi za to čo spravil, potom mi vravel nech ho objimem no vtedy som už nemohla vyšla som z auta a utekala sa ku kamarátke vyplakať.......to čo robí je úplne na hlavu viem však chce tú druhú babu tak prečo robí toto....je mi tak strašne smutno a ešte mám aj skúšku v lete tá je pre mňa dôležitá no nedokážem sa ani učiť stále len plačem ....prosím vás ak ste zažili niečo podobne ako ste to uzvládli školu aj rozchod .....pokiaľ som pri kamarátkach je to fajn lenže keď sa mám ísť učiť zase len premýšľam o ňom :(

radolina
7. aug 2017

To su take typy chlapov, jednoducho si potrebuju dokazovat, ze mozu mat omotanych viacero bab okolo prsta. Jedine co mozes urobit a co ti ja mozem poradit je aby si sa nanho vykaslala, nepiste si, pokial sa niekde nahodou stretnete tak ho pozdrav a to je vsetko, nic si nevysvetlujte lebo z toho budes aj tak iba zbytocne zmatena zase

libawet
7. aug 2017

@laxy chlapec je ešte naozaj " chlapec " a hľadá, nechce žiadne záväzky, proste sa len hrá, neberie nič vážne. Mala by si sa aj Ty podľa toho zariadiť, venuj sa radšej skúške, ktorá Ti dá viac do života ako ten hravý mladík. Aj Ty si podľa mňa veľmi mladučká, vieš ako sa vraví - " jedna lastovička jar nerobí " a " pro jedno kvítí, slunce nesvítí " .

laxy
autor
7. aug 2017

@radolina asi máš pravdu...len nechápem čo z toho má ....chcel sa stretnúť v piatok ale máš pravdu len ma zase ešte viac poplietie...aj keď je to ťažké zabudnúť na neho hádam sa mi to podarí a bude zasa dobre

deti95060810
7. aug 2017

čo máš 15 rokov? Ber to tak, že tento nie je pre teba ten pravý....Za chvíľu spoznáš iného muža a tohto zabudneš - a vec je vybavená...😉

radolina
7. aug 2017

@laxy Nestravaj sa s nim a uz vobec nie takto, ze sama. Je to hlupost, zase by ta len nabalachal a na druhy den ti vypisoval, ze aj tak z toho nic nemoze byt. On to ma velmi dobre premyslene neboj sa. Jasne, ze to nebude lahke len tak nanho zabudnut ale ked stretnes niekoho noveho tak uz ta nebude vobec trapit neboj sa 🙂

laxy
autor
7. aug 2017

@radolina veď toto bola by som len ešte viac sklamaná....len som to asi potrebovala počuť od niekoho druhého lebo síce si to uvedomujem že to čo robí nie je normálne ale keďže som ho mala vážne rada stále som ho aj trochu ospravedlňovala ako hlúpa .....skončila som s ním už ani nechcem počuť žiadne vysvetlenia

0silvia0
7. aug 2017

@laxy evidentne si mu dobrá dovtedy, dokedy zbalí tú jeho vysnívanú kamošku a bude si ňou istý... predbehni ho a kopni ho do prdele prvá 👍

esther03
7. aug 2017

@laxy co z toho ma? zvysujes mu ego a ma tebou obsadeny suflicek "zaloznicka" keby nevysiel suflicek "ta, ktoru chcem". Si dva v jednom, tomu len tazko takyto samcek odola....😉 Co mas spravit? a) ignorovat b) spravit si z neho zaloznika c) vtipne ho odpalit atd moznosti milion. Len jedinu vynechaj- Namotat sa na neho.

nika898
7. aug 2017

@laxy kasli na neho a venuj sa uceniu a kamoskam a uzivaj si leto 😉 bohuzial po svete beha kopec takychto chlapov. Neboj zabudnes a bude dobre. Mne pri takychto situaciach pomohlo vybehnut s kamoskami na kupko alebo do mesta poflirtovat s chlapmi (nic viac) a opat si zdvihnut sebavedomie 😉

moonlight1210
7. aug 2017

@laxy kedysi toto urobil frajer kamoske. ledva spolu chodili nejaky cas, chcel ju pozvat na disku, ale ona nemohla, tak siel sam.
na druhy den dosiel s tym, ze odtial sli o piatej rano a odprevadil domov jednu pekinu babu, s ktorou tancoval a drzali sa za ruky a bozkavali sa. ale ze ju nechce, iba jej to hovori, lebo nechce mat pred nou tajnosti.
spociatku to neriesila, aj ked ostala trochu zaskocena, ze co tym chce povedat a preco to urobil, ked jej tvrdil, ze ju miluje. no ale kedze sme boli este dost mlade a naivne, nenapadlo nas takého poslat hned z kratkej cesty do haja, nech si bezi za tou z disky.
takze sme to prebrali, uznali, ze ked jej to priznal sam od seba (ved sa to nemusela dozvediet), tak je uprimny a je to dokaz lasky. ona to hodila za hlavu a bola s nim dalej.
zial, prave toto bol jeden z prvých momentov, kedy si ju robil zavislou na sebe (tych momentov neskor pribudalo), lebo jej podvedome ockoval pocit, ze ak nieco nebude po jeho, ona ma ocakavat následky (a samozrejme ten pre chlapa najlahsi a na zenu najucinnejsi - neveru).
neskor napríklad chodili spolu na prechadzku a on ju vzdy nabadal, ze nech vezme niektoru jej kamosku s nimi (vsak poznas - pubertiacky, na rande v trojici 🙂 ). a potom sa pocas celej prechadzky bavil hlavne s tou druhou, kdezto kamoska tam bola do poctu ako psik na voditku (vysvetlil jej, ze s nou je predsa stale a ju drzi za ruku a jej dava bozky, tak sa nema hnevat na to, ze sa "trochu" porozprava s kymsi dalsim, ved oni sa mozu neskor).
rovno poviem, ze to robil tak obratne, ze aj ja som nadobudla dojem, ze kamoska je do poctu a ze on ma zaujem iba o mna. preto ma zaujem, aby som s nimi chodila a nabada ju, aby ma zavolali. a dokonca som mala dojem, ze tie ostatne volava len preto, lebo ide o zastieraci manever, aby sa neprezradil, ze chce iba mna. (a tento dojem priznala neskor kazda z nas o sebe). proste mlade, sproste, naivne. skocili sme mu na lep.
no a nakoniec ona uz aj naozaj ziarlila a cim viac ziarlila, tym viac si uzival, ze prejavuje zaujem inym zenam, lebo ho to bavilo. a jej nadaval, ze je ziarliva a ze to je dovod, preco to robi. ze ho k tomu dohnala ona, lebo tie ine su fajn sebavedome holky, kym ona je ziarliva hysterka, ktorej vadi vsetko.
nastastie, uz nie su spolu. prepiskol to, tak ho poslala za tou poslednou, s ktorou uz aj spaval.
ale pre nas to bola fajn skola do zivota, ze aj takyto typ chlapa existuje a radno ho poslat prec hned, ako sa ti cosi na nom nezda.

takze posli ho z kratsej cesty, uc sa na skusku a pockaj, kym ti cestu neskrizi niekto ovela hodnotnejsi.

janinah
7. aug 2017

Na normalny vztah treba akutaku zrelost.to nemas este ani ty ani on.uživaj si leto.kupalisko.kamosky...

daninka2
7. aug 2017

Kolko bolo takych lasok.. vzdy som myslela ze je to ta posledna a ze ked ma necha tak asi mi pukne srdce od bolesti.. moja mamina mi to iste hovorila vzdy, a ja som si myslela ze co uz ona moze o tom vediet..
Mlady chalani nevedia co chcu, hladaju, formuju sa, chcu vsetko vyskusat.. a ty by si to tiez nemala brat nejako velmi vazne.. tie boliestky a sklamania nas formuju po cely zivot, je jedno ci mame 15 alebo 50, boli to vzdy rovnako.. treba sa odputat od toho, mozno za rohom caka na teba niekto co nebude mat potrebu bozkavat inu babu a bude chciet s tebou stravit vsetok volny cas 🙂 daj cas sama sebe, pozbieraj sa a chod dalej.. o chvilku to uz bude lepsie.. urcite.. vzdy je to tak

lintu
7. aug 2017

"...na zábave sa bozkával s najlepšou kamarátkou a že s ňou asi chce niečo viac..." blik! kontrolka! nechce ťa... nerozmýšľaj nad tým, prečo načo ako... myšlienkové pochody niektorých ľudí nikdy nepochopíš... ak ti to urobí radosť, pokojne si sadni a dumaj nad jeho správaním, ale pravdepodobne sa aj tak k ničomu múdremu nedopátraš... zbytočne nad tým budeš strácať len čas...

jednoznačný návod, ako sa zmieriť s touto situáciou, ti tu nikto nedá... zväčša je to len práca vlastnej hlavy... prestať žiť v minulosti, prestať si chalana i naďalej idealizovať, prestať sa báť samoty... ak dokážeš zvíťaziť nad takýmito myšlienkami, až vtedy príde úľava a pocit slobody... každopádne je super, že sa už teraz snažíš si hlavu zamestnávať aj inými aktivitami 🙂

terezka1947
7. aug 2017

@laxy no...urc si priority....a zvladnes to,skola je dolezitejsia,nie teraz toto
zameraj sa na skolu,tych par mesiacov daj svoj cas jej a toostatne neries,bud sa vyriesi samo alebo nevyriesi,ale aspon rpeboli

lilyianka
7. aug 2017

@laxy mne nepride,ze by ste vy dvaja cosi medzi sebou mali...len kamaratsky vztah...teda predpokladam,ze ste spolu nechodili...chlapec asi nevie co chce tak sa olizuje s inymi kade chodi a s tebou sa len zahrava...kasli nanho,uc sa nech urobis skusku,ta je dolezitejsis ako nejaky soplavy casanova...inak prepac,ale povedala by som ze to pisala max 15r osoba

obsadenemeno
7. aug 2017

@laxy ach, tie detske lasky.... 😍

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre