Rozvod a súhlas, že otec sa nebude stretávať s deťmi

9. jún 2020

Ahojte, aké máte skúsenosti s rozvodom kedy obe strany súhlasia a aj so skutočnosťou že otec nebude môcť sa stretavat s deťmi, proste zákaz, bolo nejaké pojednávanie alebo niečo? Alebo keď to obaja podpíšeme tak to pôjde rýchlo?
A druhé ako rýchlo vás rozviedli ak súhlasíte s rozvodom ale so starostlivosťou a otec je agresívny, bolo na neho podané TO?

Ďakujem za rady ♥️

draik
9. jún 2020

Do rodičovskej dohody by som neuvádzal zákaz stretávania, pretože ten nemusí byť so záujmami detí. Keďže ste ale neuviedli podrobnosti, tak sa radiť nedá. Dohodu posúdi súd.

autor
9. jún 2020

@draik ono ide o domáce násilie ( nebezpečné výhrazanie, bitky, nôž ku krku, naháňanie kutacom bitie polenom,mobile nos rozbitý). Avšak je podané trestné oznámenie ale ešte sa vypočúvajú len svedkovia.

autor
9. jún 2020

@draik tam malo byť monokle nie mobile

autor
9. jún 2020

@draik na polícii mi tvrdia že ani predbežné opatrenie nepomôže pretože že je to len sa rieši a z psychiatrie ho prepustia rovno domov a ja sa nemám ani ako chrániť.

draik
9. jún 2020

Predsa existuje inštitút tzv. vykázania zo spoločnej domácnosti, ak došlo k násiliu.

autor
10. jún 2020

@draik okej nakoniec sa vyriešilo všetko neodkladnú opatrením a otec sám povedal že sa chce rozviesť a ani deti nechce

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre