Robili mi kyret. Kde mi dajú potratovú tabletku?

blontimka
22. dec 2022

Ahojte
Robili mi kyret a nechali mi tam všetko.
Chcem ísť na tabletku misoprostol, neviete v ktorých nemocniciach dávajú?

jana_435
22. dec 2022

@blontimka ahoj, urcite v ruzinovskej v BA. Len neviem, ci netreba mat papier od svojho lekara.

jabadabadu
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
blontimka
autor
22. dec 2022

@jabadabadu Proste Považská, čo ti poviem. Nerozumiem ako si ju môže niekto chváliť...

jabadabadu
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
blontimka
autor
22. dec 2022

@jabadabadu Považská znamená, že Považská Bystrica.
A áno nechali mi tam všetko, normálne celý plod, úplne všetko. Môj gynekológ to dnes pozeral a neveril....takže je mi jasne, že aj ty si prekvapená z úrovne zdravotníctva na sr

jabadabadu
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
blontimka
autor
22. dec 2022

@jabadabadu a určite nepôjdem naspäť do nemocnice kde mi to spravili takto 😂 ale ďakujem za tip

blontimka
autor
22. dec 2022

@jabadabadu ani mi nehovor, už som bola rada, že to mám za sebou a teraz naháňam kde mi to spravia naozaj.
Je ťažké zistiť v 10+4 že srdce už nebije keď ešte v 9tt bilo...a toto je akože katastrofálny bonus....

jabadabadu
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
blontimka
autor
22. dec 2022

@jabadabadu podajú ;) ru486 nie, ale sú aj iné a tie dávajú ;) ak citas, tak v Ružinove dávajú....fajn by bol tn

jabadabadu
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mamelka
22. dec 2022

@blontimka mrzí ma čím si prechadzas. Ja som mala misoprostol(Nemecko), 3 tabletky ale nepomohlo, čiže ak môžem odporučiť tak radšej nájsť dobrú nemocnicu, keď píšeš,že si bola v PB tak možno ZA by bola ešte pre teba fajn

blontimka
autor
22. dec 2022

@jabadabadu ty hovoríš o ru486 a tieto informácie som mala aj ja.
Lenže ako píšu baby je aj misopeosol či Kéry frás a ten je. Tu schválený 🙂

ivik4
22. dec 2022

Ja len dufam ze podas na nemocnicu staznost

blontimka
autor
22. dec 2022

@mamelka nevyvolalo ti to potrat? S tým som nerátala... Baby tu píšu, že to bolo ok ...

blontimka
autor
22. dec 2022

@ivik4 neviem ako kde kam.... A čo by mi to aktuálne pomohlo

jabadabadu
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mamelka
22. dec 2022

@blontimka žiaľ nie. Preto ak máš možnosť radšej smer nemocnica

ivik4
22. dec 2022

Akoze nepomohlo. Ked je v tebe vsetko, to znamena ze sa Ti ani nedotkli a oklamali Ta. Zazaluj ich. Mna napriklad vycistili zle po zamlcanom potrate, ale samozrejme cistili ma. Ak mas mat dieta ktore si nechcela,nech teraz nemocnica zacvaka na tvoju vychovu

mamelka
22. dec 2022

@blontimka ale mne nejde do hlavy,že ťa Dr neposlal ešte raz do nemocnice? Ved keď bábätku nebije srdiecko,tak to ma riešiť

blontimka
autor
22. dec 2022

@ivik4 Ja som to dieťa chcela. Mám MA

blontimka
autor
22. dec 2022

@mamelka poslal ma do nemocnice samozrejme. Ale ty by si išla do nemocnice kde to spravili zle?? Mám termín inde, len som sa teraz túto v konverzaciacj dočítala, že niektoré nemocnice dávajú aj tablety . A zdalo sa mi to šetrnejšie...

mamelka
22. dec 2022

@blontimka aha už chápem. A samozrejme,ze ísť inde. Ak máš dokumenty tak podať sťažnosť. A to ta mohol naozaj poslať niekde inde. Ale nechápem čo v tej PB robili, zasa ta narkoza tie nieje sranda 😖 dosť čo máš bolesť zo straty ešte aj toto riešiť.

ivik4
22. dec 2022

Jaj uz rozumiem, pardon. Bola som v tom ze dieta si nechcela a zije. No aj tak, toto je co za system 😡. Zo mna zacali po zlom vycisteni padat kusy mäsa ako pecienka

inana11
22. dec 2022

Ahoj,aj ja som potratila a maternica sa mi vyčistila spontánne a po injekcii kradne cela ale plodový obal zostal a aj tak som sa nevyhla kyretu… tam to väčšinou neprejde cez krcok keďže ten sa neotvára takze moja rada ozaj smer nemocnica ale ina a žaloba na tu ich,daj si vypisat papiere,od nich musíš mat prepúšťaciu spravu a nech ti napisu prijímaciu v inej nemocnici v tom duchu že si po čistení a vycistena nie si. Držím palce

macko1007
22. dec 2022

@blontimka tak toto ma mrzi :( ja som tam bola v aprili na kyrete ale teda musim klopar vsetko dopadlo ok a potom som hned otehotnela..drzim ti palce nech to dobre nakoniec vsetko dopadne

blontimka
autor
22. dec 2022

@macko1007 a kto ti to robil?

jana_435
22. dec 2022

@blontimka ja som tu tabletu mala a nastastie som s vycistila a nemusela ist na kyret. Ale moze sa stat, ze sa nevycistis a aj tak pojdes opat na kyret. Setrnejsie to urcite ale je a ak by som sa musela rozhodovat v tvojej kozi, tak by som asi najprv skusila tu tabletku. Velmi na mrzi cim si prechadzas. Jednak obrovska strata a bolest a k tomu este cele toto :/ drzim palce ❤️

henta
22. dec 2022

@macko1007 môžem sa opýtať? Apríl kyret a kedy si mala pozitívny tehotenský test? Ďakujem

bluka2
22. dec 2022

Na Slovensku neviem, ale vo Viedni kúpiš

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre