Pribehy - kedy ste sa nevzdali a nakoniec ste sa dočkali vytúženého dieťatka?

jaja391112
14. sep 2024

Ahojte,

tie, ktoré sa na to cítite 🙏 podeľte sa o svoje príbehy. Kedy ste sa nevzdali a nakoniec ste sa dočkali vytúženého dieťatka alebo naopak, čo bola pre vás posledná bodka, kedy ste si povedali dosť?

U nás som práve na hrane rozhodnutia (ale máme 1 zdravé dieťa, ide o súrodenca), kedy sa rozhodujem, či to nevzdať alebo už to nechať tak.

modrykolibrik
14. sep 2024

@jaja391112 ja stale dufam, ze to stihnem do 40 ale vzhladom k mojej diagnoze to neni jednoduche. Stale si hovorim dam to ale ked vidim co to vsetko obnasa mam z toho strach lebo tu uz nejde len o mna ale o to malicke. Stale premyslam ci ist do toho alebo nie. Lebo to riziko je ozaj vysoke 😔

marca12
14. sep 2024

@jaja391112 Definitivne sa vzdas a ulavi sa ti az po prechode. Aspon tak tvrdia zeny,ze az po prechode si vydychli. Dovtedy aj ked niekto tvrdi,ze to vzdal,stale dufa v zazrak

btus
15. sep 2024

v 39 vytúžené dieťa. Po druhom IVF. Ak by nebolo toto vyšlo, tak sme boli rozhodnutí už ďalšie nepodstúpiť a zmieriť sa s tým, že dieťa nebude. Aj sme si mysleli, že to nevýjde a preto sme si kúpili psíka. Dnes máme dieťa a dvoch psov.
ale píšeš, že už jedno dieťa máte. Tak si len užívajte, nestresuj sa a ono to možno príde. Lebo veľakrát práve kvôli stresu sa nedarí. Mám kolegyňu, ktorá prvé po IVF ( snažili sa asi 4 roky, + UIU). Potom si už len užívali a bác, druhí dieťa po troch rokoch prirodzene. 🙂

katarinaschober
15. sep 2024

@jaja391112 ja mam 43 a 5 potratov za sebou posledny v 16 tt a nevzdavame to v utorok nas caka inseminacia bojujeme dalej

martaatram
16. sep 2024

My sme sa dockali po 9 rokoch… iui, 2x ivf 11 vkladov , cca14000€ kopec vysetreni, potrat , biochemicke tehotenstva..okolo nas sa rodili same deti(čo som nikdy nezavidela 🙏🏻len mi bolo smutno) ale nikdy som neprestala verit ze raz mamou budem ja mam 36 muz 40
Tehotenstvo v 8tt masivne krvacanie myslela som ze je koniec..
V 23 tt šitie krčka-3mesiace hore nohy .. ked sa tak spätne pozriem na to vsetko .. stálo to fakt za to …Tuzba bola silnejsia 🙏🏻 a teraz mame fakt dieta za odmenu klop klop🙏🏻❤️
Drzim ti silno palce

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre