Prekonali ste biochemické tehotenstvo?

lili1002
6. mar 2021

Ahojte žienky prosím vás ktorá prekonala biochemické tehotenstvo? Potrebujem poradiť. 😏

hennyinnsbruck
6. mar 2021

Ja 2x...

bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lili1002
autor
6. mar 2021

Vyzerá to tak ze som ho prekonala aj ja. Keďže som začala v pondelok krvácať. Včera som bola u doktora no ten nevidel na sone nič. Krvácanie trvalo do včerajška. Predvčerom som si robila test ukázal mi ešte pozitívne včera už negatívne aj dnes ráno. Ale pocit mam stále rovnaký aj bolesti bruška ako predtým nez som začala krvácať. Také bolesti mam ako keby som mala dostať menzes. Ako dlho to bude ešte trvať a kedy sa môžeme s priateľom pokúsiť o ďalšie dieťatko. K doktorovi mam ísť 22.3

lili1002
autor
6. mar 2021

@bambulienka25 je možné že po tomto krvácaní príde ešte normálna menštruácia? Ci ako to je. Včera tam bol doktor ktorý zastupoval toho môjho a ten mi nič dokopy nepovedal. Aj keď som sa ho pýtala. Len ze nevidí gestačny vak na sone. Povedal ze možno som otehotnela pozdejsie ako som udala dátum poslednej menštruácie. No len to krvácanie mi nejde do hlavy. Ja si myslím ze som prekonala toto biochemické tehotenstvo.

bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lili1002
autor
6. mar 2021

@bambulienka25 aké si mala ty pocity keď si prekonala toto tehotenstvo? Ja som sa s takýmto niečím ešte nestretla ani moji blízky. Preto sa nemám koho na toto všetko opýtať.

lili1002
autor
6. mar 2021

@bambulienka25 ci si sa cítila tak isto ako keď si ešte tehotná bola. A ako dlho to trvalo. Mňa bolia prsia stále vravím nič sa nezmenilo len to ze som krvacala 5dni.

bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lili1002
autor
6. mar 2021

@bambulienka25 mňa bolia prsia stále rovnako. Už od Začiatku. A brucho tiež. A krvácanie ti ako dlho trvalo?

bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lili1002
autor
6. mar 2021

@hennyinnsbruck a ako to prebiehalo u teba?

hennyinnsbruck
6. mar 2021

@lili1002 MS bola trochu silnejšia .. S bolesťami krizov a brucha..

lili1002
autor
6. mar 2021

@hennyinnsbruck ja som mala normálnu menštruáciu.a po tom ako si prestala krvácať kedy asi sa dostavila ďalšia menštruácia?

ecko80
6. mar 2021

@lili1002 Ahoj, ja dvakrat. Po prvom biochemickom som otehotnela uspesne hned na dalsi cyklus, prisiel normalne ako mal. Po druhom biochemickom som otehotnela po 5 mesiacoch. Pri obidvoch biochem. tehotenstvach som mala rovnake priznaky, ako pri normalnom tehotenstve (bolesti v podbrusku, bolestive prsia).

hennyinnsbruck
6. mar 2021

@lili1002 úplne normalne....

julie19
6. mar 2021

@lili1002 ahoj, ja som mala tiež bieochemicke, ale krvácala som 14 dni 🙄... potom už ďalšia ms neprišla lebo hneď sme na šupu bez nejakého snaženia trafili plodne dni a mame zdravú krásnu dcérku, takze kľudne s hneď snažte... ak nemáš nejaké zdravotné ťažkosti tak pokojne skočte na vec ;)

lili1002
autor
6. mar 2021

@julie19 fuha no to by som bola rada kebyže sa hneď na prvú šupu podarilo aj nám 😀 a kedy ste mali sex?myslím si ze treba počkať kým nepôjdem na kontrolu k doktorovi.

julie19
6. mar 2021

@lili1002 19.1. som začala krvácať a krvacala som do 1.2. ... bolo to fakt dlho, medzi tým som chodila ku doktorke na odbery krvy či hcg klesá a na kontrolu či som sa komplet vyčistila, sex bol prakticky hneď, ale podľa sona a terminu pôrodu sa nám zadarilo 5.2. alebo 8.2. (To bolo tak najbližšie tomu čo vypočítala doktorka už pri potvrdenom tehotenstve)

lili1002
autor
6. mar 2021

@julie19 ja som krvacala 5dni.dosť malo na to ze to bol potrat podľa mňa. Bojím sa aby som sa za tých 5dni vyčistila poriadne.lebo nekrvacala som nejako intenzívne.

julie19
7. mar 2021

@lili1002 tak radšej počkaj do prehliadky, nič za to nedáš a budeš mat istotu že je všetko ok 🙂

beruska1108
20. mar 2021

Ahoj ja som prekonala biochem vo februari. Pred MS aj v deň ms Pozitivny test ale ciarka nesilnela bola stále rovnaká tak som tušila ze niečo nieje oka. Príznaky ako pri tehu bolesť podbruska aj prsia riadne boleli.. Dva dni co mi meskala spravila som test ale už tam bol len duch. Vysadila som utrogestan a na ďalší deň prišlo krvácanie. Bolo silnejšie ale trvalo ako vždy. Keď skončilo išla som na kontrolu doktor povedal ze je všetko v poriadku a mohli sme sa snažiť ďalej. Ale tento cyklus čistý des ovu bola veľmi neskoro a ms mešká a mam len špinenie a Testy negatívne.. Čakám kedy konečne dorazí a hádam ďalší cyklus už bude normálny

nati0
9. nov 2021

@julie19 chcem sa opytat že já som Mala toto iste a cez to krvacanie som Mala sex a Este před tym isli to mna kuse že či nemozem dostat infekciu Alebo nieco či to vadí

julie19
10. nov 2021

@nati0 tak cez čistenie po biochemickom by som určite sex neriskovala, môžeš mat šťastie a bude to ok ale môžeš mat aj smolu a infekcia tam bude ... 🤷‍♀️ Keď dokrvacas navštívila by som doktorku aby ta skontrolovala a pripadne dala nejaké tabletky na vkladanie na preliečenie ... pre istotu

nati0
10. nov 2021

@julie19 dakujem za odpověď moc sa bojím akoze nemám ani zápal nic gatial tento tyzden jsem na kontrolu uvidíme

magnulienka
19. feb 2022

Baby je nebezpecne to krvacanie po biochemickom ci v pohode? Vcera som silno krvacala celkom potom to spomalilo a zas sa to zosilnuje

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre