Prekonala som zadržaný potrat

13. jan 2022

Pekný deň, dievčatá prekonala som zadržaný potrat. Dieťatku prestalo bit ❤️😭 som po kyretazi, na aké vyšetrenia sa mám objednať? Dakujem za pomoc

barbora0308
13. jan 2022

Mrzi ma tvoja strata, viem ake je to tazke, prajem vela sil ❤️. Ak to bol tvoj prvy potrat a nebola zistena ziadna pricina, tak ta pravdepodobne lekar nebude nikam posielat...mne sa to ale tiez nepacilo, takze som zbehla k obvodnemu nech mi spravi komplet krvne testy a ze sa chcem dat rovanko vysetrit u endokrinologa a hematologa. Budes aspon po vysetreniach kludnejsia, ze si uch absolvovala. Mne napr. po potrate nic nezistili, ale bola som sledovana u endokrinologa, ktory povedal, ze akonahle ostanem znova tehotna, tak mam ist na krv. Aj sa tak stalo, nuz a krv uz ukazala nieco uplne ine, hned mi nasadil tabletky. Aktualne som v 16tt a dufam, ze to uz dotiahneme dokonca 😊.

autor
13. jan 2022

@barbora0308 Dakujem veľmi si mi pomohla a gratulujem ❤️ Prajem veľa zdravia

kvetinka719
13. jan 2022

To mi je veľmi ľúto, posielam ti objatie. 💞Ja sama som si týmto prešla, tesne pred Vianocami mi preto museli robiť kyretaz. Aktuálne dúfam, nech príde čím skôr ms a my sa môžeme opäť začať snažiť…
Ak to bol 1. MA, nikto nič nebude riešiť, vraj sa u nás rieši až po 3 potratoch (to mi povedal môj gynekológ), ja som si však vydupala aspoň hematologiu, na endokrino som chodila už pred tým. Niektorí si riešia aj reproimuno.
Poraď sa s gynekológom a pokiaľ by tá to malo upokojiť, chod na tie vyšetrenia.
Držím palce, aby ti bolo čím skôr lepšie

brunecka77
13. jan 2022

Ahoj, mrzi ma cim si si presla, my sme tiez prisli o babätko v dezembri z rovnakeho dovodu. Mna lekarka poslala hned na hematologiu, v telefone mi sestricka z hematologie povedala, ze uvidime podla vysledkov, mozno by ma poslali dalej na imunologiu. Bol to moj prvy MA a aj prve dietatko, takze asi to zavisi od lekara. Na endokrinologiu ma neposielali, skm tam liecena aj mimo tehotenstva. Drz sa 😊

autor
13. jan 2022

@kvetinka719 Dakujem ❤️ Po koľkých menstruaciach sa začnete snažiť?

autor
13. jan 2022

@brunecka77 Dakujem ❤️

berkyd
13. jan 2022

To ma veľmi mrzí :( mam za sebou tiež zamlcany potrat dojčiat. Mňa môj gynekológ poslal na hematologicke vyšetrenie a tiež mi zobral krv na infekčné choroby. Držím palce, veľa psychických síl.

autor
13. jan 2022

@berkyd Dakujem ❤️

yoxinka
13. jan 2022

Pokiaľ to bol prvý MA, netreba žiadne vyšetrenia, stáva sa to veľmi často. V mojom okolí malo MA 8kamošiek, všetky majú 2 a viac detičiek. Ja som MA prekonala v roku 2010, bolo to moje prvé tehotenstvo a zároveň obrovský šok. Poplakala som si, môj lekár ma veľmi povzbudil, rodina ma podržala. Štyri mesiace po MA som bola opäť tehotná, synček má dnes 9 rokov a mám ešte dve dcéry. Všetko bude ok, neboj 🙂. Držím prsty.

13riska13
13. jan 2022

Velmi ma to mrzi mne sa to stalo rovnako.v 13tt mi lekarka na poradni prisla na to ze babu nebije srdiecko a ze ostalo v 9tt hned na druhy den som.sla.kyret nakolko som.zacala.spinit a postupne som.dostala aj stahy ale to hned prestalo takze ina moznost nebola a dnes som sa dozvedela aspon pricinu na gyndu som objednana na stvrtok tak uvidime ale vysetrenia sa vraj robia az po 3 potrate dovtedy to nik neriesi ze ved stalo sa kludne napis aj sukromne ked budes chciet pokecat

kvetinka719
13. jan 2022

Lekári povedali že môžeme po 1.ms, nezávisle od toho mi to povedala aj hematologicka. Len ja mám teraz hemoragickú cystu 😢, tak dúfam, že s ms zmizne a ideme na to 🤞🏻

autor
13. jan 2022

@yoxinka Dakujem za povzbudenie ❤️

autor
13. jan 2022

@13riska13 Dakujem ❤️ Akosi ešte nevladzem sa s nikým o tom baviť možno neskôr ❤️

autor
13. jan 2022

@kvetinka719 Dakujem ❤️

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre