Práve som prežila biochemické tehotenstvo

valentinaaa5985
15. aug 2024

Ahojte... práve som prežila biochemické tehotenstvo... Po MA a následnej kyretáži som si dala pauzu.... a potom sme sa začali snažiť...aj som mala pozitivny test ale ciarka slabla... ako ste to mali vy.... zadarilo sa otehotnieť po biochemickom... po akom čase.... sestrička u lekára povedala že sa môżeme začať snažiť hneď....

ina2405
15. aug 2024

@valentinaaa5985 biochemické tehotenstvo som mala počas roka a pol asi 5x. Ale to som už nemala 20. Vždy slabé čiarky, postupne slabli až prišiel menzes. Veľa žien ani netuší, keď netestuje. Nie je zriedkavé otehotnieť hneď ďalší cyklus. Či sa udrží, to sa ukáže. Moc držím palce.

valentinaaa5985
autor
15. aug 2024

Ďakujem... veď ani ja už nemám 20 ale 33... sono bolo v poriadku... vaječníky tiež... tak dúfam že sa znovu zadarí v tomto cykle....

ina2405
15. aug 2024

@valentinaaa5985 ja som paradoxne začala jesť macu kvôli hormónom, že ak už idem do perimenopauzy a v ďalšom cykle bum😀 neplánovane, dve čiarky. Držím palce. Zatiaľ užívajte kyselinu listovú, zdravo jedzte.

jankaapeto
15. aug 2024

@valentinaaa5985 ja som v máji mala potvrdené hcg z krvi, ale bolo to biochemické a hneď som aj otehotnela. Mám čerstvých 39 rokov 🙈. Prvé bábo máme po ivf na 4tý pokus, teraz prirodzene príroda je veľký čarodej.

masandra
15. aug 2024

@valentinaaa5985 ja dva mesiace po biochemickom 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre