Potratová tabletka

23. nov 2021

Ahojte
Prosim neurazajte ma! Viem co robím a viem prečo to robím a nie nemám ani 15 rokov.
Iba sa chcem spýtať.
Zistila som ze som tehotná nakoľko mi mešká ms.
Čítala som na webe že prerušenie tehotenstva sa dá aj tabletkou pod dohľadom lekára. Dá sa to aj u nás na Slovensku pri dohľade gynekológa? Alebo u nás je iba chirurgická interupcia?
Ďakujem

e1i
23. nov 2021

U nas nie

kulumulu123
23. nov 2021

Na sk je pokiaľ viem tbl nie je legálna ale v cr ano...

rachel36a
23. nov 2021

U nas nie, iba kyret

silviazlat
23. nov 2021

To že si tehotná si zistila len z toho, že ti mešká ms? Alebo si si robila aj test a vieš to naisto?

basska_b
23. nov 2021

V Česku sa to dá, u nás nie

autor
23. nov 2021

Robila som si test. Ms mi mešká 5den, mam bolesti v podbrušku.

silviazlat
23. nov 2021

Tak ako píšu baby. U nás tabletkou nie. Skus sa poradit s gynekológom o možnostiach

fineta
23. nov 2021

Mama o tom vie?

luciaaaaa
23. nov 2021

Na SR tato moznost nefunguje, funguje v CR, avsak pod dohladom lekara a spravidla 24hod.pobytom v nemocnici.

autor
23. nov 2021

@fineta
Moja mama už nie je medzi živými a otec takisto.
Mam dosť rokov a predstav si mam aj rodinu už.

e1i
23. nov 2021

@fineta to iniciativny admin zmenil nazov temy. V prispevku pise ze NEMA 15 r

fineta
23. nov 2021

Z pôvodného príspevku som pochopila, ze nemáš 15 rokov. Preto moja otázka. Hneď mi napadlo, ze skôr by pomohli najbližší ako cudzie nicky.
Tak haló, to trosku mení situáciu.
Treba to prekonzultovať s otcom dieťaťa. Popracovať skor na príčinách, prečo chceš plod silou mocou preč ako riesit dôsledky sexu takýmto spôsobom.

nafka0483
23. nov 2021

Nema 15 napisala vo vyzname "uz mam davno viac ako 15" nie vo vyzname "este som nemala 15"

annamalaga
23. nov 2021

Musíš ona normálne len na potrat, u nás žiaľ potratová tabletka nieje.

barborachors
23. nov 2021

Zavolala by som do moravskej sukromnej kliniky a opytala sa na moznosti podania lieku a hospitalizacie, ak je v pripade tabletky nutna. Ale sup sup, ide lockdown!

elizuella
23. nov 2021

V rakúsku to jectiez legalne

lalailah
23. nov 2021

U nas bohuzial nie 😠

any_soj
23. nov 2021

Ahoj. Rozumiem, že máš jasno, ale moja psychologička mi viackrát prízvukovala, že v strese a vo vypätých situáciách sa nemajú robiť vážne rozhodnutia a hlavne to nie sú skutočne slobodné rozhodnutia. Skús možno ešte prosím kontaktovať anonymne alexisporadna.sk , sú tam fakt skvelé, nebudú ťa do ničoho tlačiť, len pomôžu pozrieť sa na situáciu trochu z nadhľadu. Držte sa

chazzylin
14. mar 2022

Nemocnica brno Bohunice, tam vam podaju mifegyne .cena 250 eur a 3x kontrola 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre