Potrat v 2. mesiaci

28. okt 2023

Ahojte,potratila som bábätko v 2 mesiaci a som krvacala 5 dni a teraz som mesiac od potratu zase začala krvácať ale veľmi veľa a išli zo mna kusy zrazenin ,nemala som tak krvácať predtym a nie až mesiac od potratu ?Doktrika mi len brala pred mesiacom krv a to bolo vsetko.

domka222
28. okt 2023

Mesiac od potratu nie je už náhodou MS?

ella1234
28. okt 2023

Ja co si pamätám tiež som prvý menzes od potratu mala taký... Zrazeniny, skôr špinenie ako krv. Vobec to nebolo ako bežný menzes. Ale zas nemusí to byt tvoj pripad... Bolo by vhodné sa nechať pozrieť doktorkou ci sa telo v poriadku vycistilo. Držím palce

alexandraas
28. okt 2023

Ja som mala prvu menstruaciu po porode rovnaku,a myslim ze to bude aj tvoj pripad..

diewcatqoo
28. okt 2023

Ano, prva menstruacia od potratu bola u mna ako jatky. Lekarka ma na to vopred upozornila, ze mam ockavat, ze to nebude bezna MS, ale moze byt silnejsia a dlhsia a tak aj bolo. Ak by si ale mala pocit, ze je to uz naozaj moc, tak sa chod ukazat lekarovi.

jaga18
28. okt 2023

Ahoj, v prom rade mi je ľúto tvojej straty. U mňa bola prvá ms od potratu podobná... Hneď po MS som bola na kontrole a všetko bolo našťastie OK.

autor
28. okt 2023

Dakujem moc ja som myslela že mala byt taká pri strate bábätka lebo predtym som ani nekrvacala moc . Nabudúci týždeň mám termín znova u doktorky lebo sa jej nezdalo niečo v mojej krvi tak mi ju ma znova brat na kontrolu tak jej o tom poviem.

uradnikova
29. okt 2023

Aj ja som mala tak prvy menzes po kyrete (za 5 tyzdnov)

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre