Po revízii

kajusa83
16. jan 2013

Ahojte dievcence pre par dnami som si nasla 2 pozitivne testy dalsi den treti inej znacky.
Avsak zacala som jemne krvacat a dnes nmi robili reviziu maternice.Rano moj dr skonstatoval ze maternica je prazdna nic tam nevidi a poslal do nemocnice kde mi to len nasledne potvrdili a behom pol hoidiny mi spravili v lokalnej anesteze reviziu. 😖
Ja vsak uz nad vsetkym moznym rozmyslam lekarsky som este nemala potvdrene tehotenstvo len testami mohlo to byt ze to nebolo tehotenstvo len oneskorena MS?UZ som s toho jelen chce sa mi plakat aj ked sa utesujem tym ze asi to tak malo byt...

kajusa83
autor
16. jan 2013

sorry za preklepy a chaoticke pisanie som z toho este stale trocha mimo

vefi89
17. jan 2013

@kajusa83 pre pár dňami si mohla byť povedzme v 4-tom týždni a vtedy tehotenstvo nie je vidieť na sone, jedine palpačne by vedel, že je zväčšená maternica. napr. to ale mohlo byť mimomaternicové?

kajusa83
autor
17. jan 2013

@vefi89 neviem dr sa vyjadril ze som bola v 7tt ale ze niekedy sa to proste stane a nastal uplny potrat ked som sa ho pytala ze keby som prisla skor tak mi vysvetil ze si to tak priroda zariadila....

krasneleto
10. feb 2013

no ked ti vysli testy, tehotna si bola... ziadne meskanie... tie by tam // neurobilo... zial do 12 tt je spontanny potrat bezny., hlavu hore

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre