Opakuje sa biochemické tehotenstvo?

6. sep 2022

Ahojte, prekonala som prvý krát biochemické tehotenstvo. Zvykne sa to opakovať ? Tešila som sa z pozit testov, ktoré neskôr začali slabnut a začala som krvácať. Ms meškala dokonca 10 dní. Bojím sa, že sa to bude opakovať,už by som to nechcela zažiť.. podeľte sa prosím o svoje skúsenosti

iwwca22
6. sep 2022

Mne sa to stalo raz v januári. Na teste slabá čiarka, menštruácia meškala tiež tak do 10 dní. V apríli som otehotnela. Čiže u mňa to bolo raz.

matus7030
6. sep 2022

U mňa bohužial opakovane (4x potvrdené gyn z HCG). Ale viem o vela pripadoch, keď po biochemickom tehotenstve hneď otehotneli baby. Takže hlavu hore, ak by sa to stalo 2x smer DR a vyšetrenia.

miskamicha
6. sep 2022

Zial ano. Ja som mala opakovane. Tusim 5x. Potom uz som nemala silu testovat...mam dcerku a teraz cakam dvojicky

amelie2017
6. sep 2022

Ja 2 krat. Na treti to vyslo. Po porode mi zistili geneticky problem. Nastastie druhe dieta sa aj napriek tomu podarilo na prvykrat. Ono hovori sa, ze keby sa zeny tak skoto netestovali, ani by o tom nevedeli. Ale ja som vzdy vedela, ze som tehotna uz niekolko dni pred pozitivnym testom.

veselo_neveselo
7. sep 2022

Samozrejme, ze sa opakuje. Odkial myslis, ze tie statistiky o potratoch vznikaju?
Skoro kazda zena si tym prejde, ked sa nechrani, ale niekedy o tom ani nemusi vediet.

Preto je dobre netestovat prilis skoro (pokial na to nie je medicinsky dovod), lebo inak sa clovek len tesi a potom sa trapi. Aj ked 10 dni uz je dost a testoval by uz asi kazdy 😉

Zober si z toho pozitivne veci: mas vajicka, ovulujes, a partner ma zivotaschopne spermie, takze ste na vybornej ceste. Mnoho parov ma problem uz v tychto oblastiach, tak je fajn vediet, ze to u vas toto funguje.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre