Neplodnosť, nedobrovoľná bezdetnosť a veci s tým súvisiace

majkabezdetna
26. sep 2024

Dobrý deň, drahé žienky - Snažilky a Zúfalky.
Kedysi dávno sme sa s manželom pokúšali založiť si rodinu, tak ako mnohé z vás. No roky plynuli a ono to akosi nešlo. Tak sa zo mňa - Snažilky, stala Zúfalka.
Dnes som však šťastná aj napriek tomu, že nemáme deti. Keby ste sa chceli dozvedieť ako sa to dá a aký je náš príbeh, rada by som vám touto cestou dala do pozornosti knihu s názvom Bezdetná, a predsa šťastná, ktorú som pre vás a vašich blízkych napísala. Áno, čítate dobre, napísala som ju pre vás!

Prosím administrátorov stránky Modrý koník, aby toto nebrali ako do očí bijúcu reklamu, ale spôsob, akým chcem pomôcť ženám, ktoré sa teraz trápia tak, ako som sa ja trápila celé roky. Mojou snahou je touto cestou osloviť tie, ktoré majú zábrany s niekým hovoriť o svojej bezdetnosti a o tom, čo prežívajú. (Teda aj písať na diskusné fóra, ktoré však s veľkou pravdepodobnosťou čítajú. To bol aj môj prípad...) Umožnite mi, prosím, prispieť do diskusie o dôležitých témach aspoň takýmto spôsobom.

S vďakou a láskou, Mária Petrova

PS: Nie si na to sama. Stretneme sa v knihe, dráha neznáma.

pikachu999
13. okt 2024

@majkabezdetna krásne 🤩☺️

majkabezdetna
autor
13. okt 2024

@pikachu999 Ďakujem za ocenenie. Vážim si Vašu reakciu a prajem Vám všetko dobré.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre