Missed cakanie

5. mar 2023

Poradíte mi prosím. Prechádzam si Missed Abort a dohodla som sa s doktorom, ze este počkám dva tri týždne , ci sa to nerozbehne samo…a ked uz nebudem chcieť cakat, mam prist a objedna ma na kyret. Prešli dva týždne a nic a teda mala som ist zajtra k svojmu gynekológovi s tym, ze pojdem na kyret, nech ma objedna, keďže nic sa nerozbieha. Lenže zrovna som dostala mierne kŕče a spinim, mam ruzove na papieri. Mam cakat, ci sa nevyčistil sama? Plod ma len 4 mm. Tehotenstvo zastavené v 6 tt. Dakujem

floki1994
5. mar 2023

Uvidis co bude do rana... asi by som si to posunula na utorok/stredu a ak sa to nerozbehne poriadne tak sla na kyret...drzim palce nech to je rychle

selest
5. mar 2023

Uz by som pockala

14janula14
5. mar 2023

Cakaj ja som toto mala začiatkom januára tiež to dlho trvalo kým sa mi to spustilo

autor
5. mar 2023

Dakujem vam pekne za rady. Tak rano zavolam, ze este počkám. Aj mi to je blbe zavolať, ze mením nazor, ale konecne vidím nejaky posun.

nelca0510
5. mar 2023

Ka som čakala 6 týždňov. Až potom sa to rozbehlo

lubka261
5. mar 2023

ja som cakala tiez cca 5-6tyzdnov, medzitym jedno riadne krvacanie plne bolesti a vsetkeho co sa len da, a predsa na sone sa ukazalo ze to nestacilo, tak ma poslal na kyret. tesne pred kyretazou sa mi uz pred salou zacalo dalsie krvacanie, no uz to neodlozili, nastastie bolo potom uz vsetko ok

autor
5. mar 2023

@lubka261 Dakujem za skúsenosť. Uz by som to chcela mat aj ja za sebou ale dam sancu este svojmu telu

mischumischu
6. mar 2023

Určite počkaj, keď sa niečo začalo diať, onedlho sa to spustí, daj tomu možno 2-3 dni a uvidíš. Držím palce!

autor
6. mar 2023

@mischumischu Dakujem moc

masandra
9. mar 2023

Ak sa dá, napíš mi prosím správu 🙂

autor
10. mar 2023

Baby, tak ja uz to mam najhorsie za sebou. Píšem to pre prípad, ze by si niekto klikol na tento príspevok a chcel vedieť viac. Spinila som od nedele a teraz v noci zo stvrtka na piatok sa to spustilo. Vychádzali mi velke zrazeniny, hrče krvi, ani som nesledovala ako to vsetko vyzeralo. Tie hrče boli ako kuracie pecienky ale velke, mali od 5 až do 10 centimetrov, guľaté, neprijemne, ale vychádzanie toho z tela nebolelo. Iba kŕče v podbrušku. Trvalo to vsetko najhorsie 6 hodin, od jednej do siedmej rana. Tri hodiny som bol najskôr len na záchode, ale potom som si musela medzi tými návalmi ist ľahnúť s handrou medzi nohami, lebo som mala závraty, vsetko sa so mnou točilo a bolo mi na vracanie. Neskutočne vela krvi zo mna vyšlo a rano o siedmej mi vyšla poriadna posledná veľká zrazenina a potom som aj odpadla, ale muž ma hned prebral a dal ľahnúť… a zaspala som, vtedy bol aj koniec, lebo ma prestalo razom boliet brusko a uľavilo sa mi. Na toto cele som čakala dlho, rast babatka sa zastavil v 6 tt, doktor mi to zistil v 8 tt, v 9 tt este kontrolné sono a potom cakanie, teraz by som hola uz v 12 tt. Myslim , ze cely ten čas tam nieco rastie, preto tolko krvi a zrazenin. Nieje to sranda ale nelutujem. Teraz mam len krvácanie ako cez menštruáciu. Bez bolesti. No a samozrejme ma caka kontrolné sono.

sparky22
13. mar 2023

Dievcata co myslite. Min tyzden v utorok som zacala trosilinku spinit, isla som k dr. podla menstruacie 8+0 tt, na sone vraj vyzeralo mensie iba na 6+tt, bez akcie. Cakame s dr tyzden, stale slabo spinim, bledoruzovo, slabo hnedo, ale velmi slabo... predtym som mala 2x v priebehu 4m biochemicke tehu. Dakujem za skusenosti

autor
13. mar 2023

@sparky22 je mi to ľúto, ale takto som to mala aj ja…

autor
15. mar 2023

Tak uz mam aj po kontrole a vyčistila som sa Uplne ❤️

akanka
18. mar 2023

Super aspoň sa môžeš hneď snazit o baby. Maternica je isto lepsie prekrvena a podla mojej doktorky prve 3 mesiace najplodnejsia a netreba ani cakat na ms. Ja som to mala takto isto 12 februára,ms ešte neprišla ale plodné dní sme vystihli 😊 teraz som 10 dpo,tak čakám bud ms alebo nie🙈 budem rada keď aj prvá ms príde,aspoň sa budeme vedieť odraziť na ďalšie plánovanie.

autor
18. mar 2023

@akanka ja sa práveže bojim, ze to prosteedie nebude vhodne. Mne povedal doktor po 2 mediacoch 😕

akanka
18. mar 2023

Hej je to na tebe každý doktor vraví iné co čítam 😊 keď sa ma uchytiť sa uchytí a ak nie tak nie.

autor
18. mar 2023

@akanka to je tiez pravda. Drzim palce 👍🏽😊

sparky22
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
sparky22
20. mar 2023

Ahoj, prosim ta, pocas cakania na cistenie si chodievala na sono? Ja cakam kedy sa to spusti😕

autor
20. mar 2023

@sparky22 nie nechodila som, mam gynekológa 35 km od bydliska a nebolo to ani potrebné, nemala som ziadne ťažkosti. Keby mas zvýšenú teplotu, bolesti bez krvácania, závraty alebo ine problémy, tak chod. Ale neboj sa, pokial funguješ normlane, tak to pride. Je mi ľúto, co prežívaš, ale bude dobre ♥️ ak mas nejake otázky, kľudne pis.

sparky22
22. mar 2023

Ahojte, dopisem aj moju skusenost. Mne sa zacalo cistenie asi 4t po zastaveni rastu.zistila som v 8t,ze plod nerastie, spustilo sa v 10t. Na vyvolanie mi podla mna najviac pomohla fyzicka aktivita- prechadzky do kopca, beh, plavanie... Nastastie som nemala extremne velke bolesti, prebiehalo mi to ako prvy den menstruacie, ktoru mavam dost silnu-krce aj krvacanie. Ked to uz bolo na noc moc, dala som si buscopan aby mi zmiernili krce a vedela som trochu spat. Krce (uz miernejsie) pokracuju aj dalsi den. Drzte sa dievcata, ktore si prechadzate podobnym 🍀

autor
22. mar 2023

@sparky22 mozem sa spýtať, uz si rodila ? Lebo ja som to mala omnoho horšie.

sparky22
22. mar 2023

Ano, 1 porod mam za sebou. Ale ja som ani vtedy nemala extremne silne kontrakcie. Asi sa mi to scitava kazdy mesiac na ten prvy den menstruacie "umieram"😬

masandra
23. mar 2023

Aj ja som to mala oveľa horšie, väčšie bolesti ako pri prvom pôrode. Je to individuálne, niekto ma ten priebeh o niečo menej bolestivý ako iný 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre