Missed abort, kyret a zvýšená teplota

24. nov 2023

Ahojte . Prosím máte niekto skúsenosť , že po kyrete ste nekrvacali ? Cítila som sa najprv fyzicky úplne v poriadku ale na 3. Deň od kyretu som mám zvýšenú teplotu do 37,6 . Nič ma neboli iba telo ako pri chrípke a kríže a teda nekrvacam vôbec iba úplne minimálne spinim. Ďakujem za odpovede

majamat
24. nov 2023

a bolesti brucha nemas?

ak nie tak iba odsleduj, moze to byt viroza.
kedysi som mala zapal amternice a boli to velmi slino, cize to by si poznala. ak tento priznak nie je, je mozne, ez ide len o infekt dych. ciest.

pred 7r som mala MA a podstupila som kyret. druhy den som mala jedorazovo teplotu cez 38°C. no bola osm dot vytazena, lebo mm nedochadzaju niektore veci. v nemocnici sa nedalo prakovat, zaparkoval daleko, ked soms la do nemocky s krvacanim bolo krasne slnecno - mala som sandalky, suknu a tricko. o 3 dni bolo chladno a dazdivo. dala som si doniest sveter, ale necakala som, ze budem musiet ist tak daleko. sukna sa mi namocila, nohy mokre a este mm mal dohodnutu kontrolu u dr. tak som zasla ku svojmu gyn,a le vybavila soms a skoro, tak somsla do vedlajsie OC a kupila v Pepcu tricko s dl rukavom a balerinky. no predsa, den po kyrete namaha, zmoknutie. urobilo to svoje.
doma som si kahla, pospala a teplota klesla. cize to enblo z infekcie,a le skor z pretazenia.

autor
24. nov 2023

@majamat práveže dýchacie cesty mám úplne ok tam to asi nebude určite sa to týka podľa mňa toho kyretu len nekrvacam tak sa bojím ,že či je to ok
Len tie bolesti v krížoch ktoré vystreľujú až do nôh
😳 volala som doktorovi povedal že môže byt reakcia na zákrok ale to že nekrvacam ok byt nemusí , že ak by Som sa cítila horšie treba prísť do nemocnice , že sa mihla uzavrieť dutinka maternice či čo a zadržiavajú sa tam tie čistky a z toho teplota
Tak teraz mám čakať ako sa to bude vyvíjať :(

majamat
24. nov 2023

pri virozach nemusis mat vyslvoene bolest hrdla, moze tma byt bolest svalov, pokasliavanie, niekedy su fakt priznaky len celkove, nei vyslovene na dychacich cestach.

no ak mas veru take bolesti krizov, ktore vystreluju do noh, tak to moze mat suvis s kyretom. pri virozach moze byt skor bolest celeho tela,a le nei vyslovene toto vystrelovanie,t os om nikdy nemala. to som skor mala pri ms, cize z gyn. dovodu.
vsak uvidis, skus si oddychnut, skus kludne aj magnezium vyssiu davku.
ak by sa nezlepsilo, priapdne by sa pridali bolesti brucha, ci krvacanie,r adsej zajdi.

mimuska328
24. nov 2023

Ja som po hysteroskopii takisto bola fit a na 3 deň večer som dostala horúčky až 38 a do toho črevnú virozu ale veľmi zlú ze už mi hrozilo infekčné lebo som bola zle na tom.. daj pozor a radšej utekaj na pohotovosť ak by sa to nezlepsovalo lebo to není sranda.. ja som sa tiež bála ze mam zápal

pet888
24. nov 2023

Prvy tyzden moze byt este taky vselijaky.Pokial nemas bolesti a teplota sa nezvysuje,tak len treba oddychovat a malo by sa to postupne dat do poriadku.Ak by bolo horsie,chod na pohotovost.Kludne si dat aj paralen alebo podobne analgetikum.

autor
24. nov 2023

@pet888
@majamat
@mimuska328
Bola som dnes nakoniec u lekára
Crp som si dala urobiť ešte pred tým na vlastne náklady , to bolo 30 , bolesti v oblasti krížov sa stupňovali a nebolo mi dobre
Doktor urobil sono , sliznica maternice bola 21mm čo je veľmi veľa , pichol mi niečo na stiahnutie maternice a vylúčenie zvyšok krvy , no krvacala som iba hodinu aj to len slabo ,teraz zas už len spinim
V pondelok pôjdem k svojmu Gyn .
Ach porazí ma.,mám strach :( snáď nebude potrebný opätovný kyret a všetko sa dá samé do poriadku a my sa znovu budeme môcť snažiť o bábätko 🙏🏻

autor
24. nov 2023

A teda dal mi aj antibiotiká na týždeň

majamat
24. nov 2023

och, tak skore uzdravenie a zotavenie, snad to bude dobre.

pet888
25. nov 2023

Drzim moc palce,nech sa maternica postupne stiahne a odtecie,co ma.A neboj,zenske telo je zazracne,das sa dokopy a coskoro sa budete moct opat snazit o babo🙏🏻Mozno este pocas hojenia skus zajst na hematologiu,ci tam nenajdu pricinu MA.

zanzilady
28. nov 2023

Ahoj, ako si dopadla u Dr ? Všetko bolo v poriadku ?

autor
28. nov 2023

@zanzilady ahoj
Ďakujem za opýtanie
No dnes bol výsledok z vyteru a ten zápal neukázal ale bolesti som mala veľké v krížoch , takže niekde nejaký zápal skrytý byt musel . Beriem antibiotiká teraz a cítim sa super a nič ma už neboli . Dúfam , že to tak aj ostane a všetko bude v poriadku 🫶🏻

zanzilady
28. nov 2023

No tak to znie sľubne 🙂 tiež som po potrate mala bolesti aj normálne v bruchu aj kríze 🙂 a to brucho pár dni po tom dost bolelo. Ale ja dom teda prirodzene potratila.

autor
4. dec 2023

Ahojte tak ja idem na opätovný kyret nakoniec , ostalo mi tam niečo .

zanzilady
4. dec 2023

Och tak držím ti palce aby to už bolo v poriadku

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre