Missed abort

beatrice1111
18. jún 2023

Ahojte ženy, pise sa to tazko, ale diagnostikovali mi zamlknuty potrat. Začala som špiniť, šla som do nemocnice kde mi to potvrdil aj druhý lekár, keď som prišla domov už som krvacala. Znamená to, že sa telo začína čistiť same? Alebo bude treba kyret? Viem že musím ísť k mojmu gynekológovi. Tie, ktoré ste sa vyčistili same ako to prebiehalo? Ďakujem…

st_277
18. jún 2023

@beatrice1111 pockaj nejaky cas cca 2 tyzdne mozno sa vycistis hned pri prvej ms

saxana000
19. jún 2023

Ako silny menzes stacil.novalgin..

zltamyska
19. jún 2023

Ja som vôbec nemala silné krvácanie. V noci zo soboty na nedeľu som začala slabo krvácať... mala som riadne bolesti, vraj ako kontrakcie (ešte som nerodila ale bolo to hrozné)... išla som v nedeľu aj na pohotovosť, lebo sa to už nedalo vydržať, tam mi doktor dokonca povedal, že v tom momente som skoro vôbec nekrvácala a dokonca bolo všetko ešte tam, kde malo... no a ďalej som slabo krvácala, po cca jednom dni už tie bolesti boli miernejšie... myslím, že v stredu alebo vo štvrtok ráno na wc už vyšlo posledné čo malo... asi týždeň potom som ešte slabo krvácala...

beatrice1111
autor
20. jún 2023

@zltamyska ja som mala tiež slabe krvácanie dva dni, dnes už viac až som sa na to zobudila, aj zrazenina šla von… hrozný pohlad a bolesti take aké si ani z porodu nepamatam😞

zltamyska
20. jún 2023

@beatrice1111 tak snáď už máš najhoršie za sebou. U mňa to posledné bola taká gučka. Ale hlavne, ak budeš mať ďalej také bolesti, choď na pohotovosť, nech ti niečo pichnú. Mne vtedy ponúkali asi tri možnosti na výber (ale hovorím, že vtedy ešte bolo všetko tak ako malo, takže tam bola ešte aj nádej). A ešte mi pomáhala na tie "kŕče" horúca sprcha. Prajem veľa síl a posielam objatie.

beatrice1111
autor
20. jún 2023

@zltamyska tak som hore od piatej, bolesti 3 hodiny, 6 zrazenin alebo 7 a nakoniec gucka vyšla aj mne, tak hádam je už koniec lebo s ňou odišli aj bolesti, idem k doktorke o 11, ďakujem za všetko ❤️ horúca sprcha tiež pomohla

zltamyska
20. jún 2023

@beatrice1111 ❤️❤️❤️

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre