Missed abort

21. feb 2023

Ako si dopomôcť k tomu, aby som začala spontanne krvacat? Bola som v nemocnici ma vyšetrenie a tam sme sa dohodli, ze este pockame 2 až 3 týždne, ci sa to nerozbehne. Naša nemocnica je skor za konzervatívny spôsob liečby. Samozrejme som súhlasila, ale chcela by som to nejako urýchliť. Ani len nespinim. Mate nejake skúsenosti ? Kedy sa to vam rozbehlo? Ja to viem tyzden a stale nic. Dodám, ze plod sa zastavil na 5. až 6. Tyzden, ale som uz v 9 tt. Dakujem

pracujucazienka
21. feb 2023

Samozrejme si súhlasila a už nesúhlasíš?Podla mna sú tri týždne už dosť na to aby si to príroda vyriešila sama ale teda je to tvoje rozhodnutie..caj z malinika,alchemika,fyzická námaha,tepla vana

autor
21. feb 2023

@pracujucazienka súhlasím, Ved len dnes sme sa tak dohodli, ze este počkám. Ale chcem vidiet aspon náznak, ze sa nieco deje a trocha si pomôcť. ☹️

vikisisi
21. feb 2023

Odporúčam piť tonic , mne to pomohlo

lienka.7
21. feb 2023

@autorka pit tonic, horúce vane, virivka a fyzická namaha, kde zapajas bruško. Predklanat sa.
Drzim ti palce, nech si cim skor fit 🍀✊

autor
21. feb 2023

@lienka.7 tonik mam zrovna doma, Dakujem pekne za milú správu ❤️

7kikuska7
21. feb 2023

Píla som čaj z alchemilky a salviu, plus som si stláčala reflexný bod medzi palcom a ukazovákom. Tiež mi dosť pomohlo nehám sa s tým vyrovnať a uzavrieť to vo vnútri a vravela som si, že keď toto skončí, začne niva, lepšia životná etapa.

lienka.7
21. feb 2023

@autorka pri tej horúcej vani bud ale opatrná prosim ta, aby sa ti nezatocila hlava, neodpadla si... proste nič nerob sama prosim ta. 🙏
V podstate všetko, co sa zakazuje tehotným.. tusim šalvia? Caj z nej (nie som si istá, slus pogooglit).

autor
21. feb 2023

@7kikuska7 Dakujem za správu, ja som tak na hranici. Niekedy si myslim, ze uz som v pohode, ale potom ma čokoľvek rozplače a uz som v tom zas. Tie reflexné body si skúsim nájsť na internete. Dakujem ♥️♥️♥️

autor
21. feb 2023

@lienka.7 Dakujem za upozornenie. Davala som si dnes horúci kúpeľ nakoľko mimo tehotenstva to milujem, ale asi treba trosku viac horúcejšiu vodu. To by som robila, ked bude manžel doma♥️

lienka.7
21. feb 2023

@autorka co najviac horucu znesies. Najskôr zacni klasickú teplotu, potom dopúšťaj postupne horucu ako ti bude chladnút... kamoska tiez toto mala, ona normalne nosila tehly na stavbe u manžela. Cely deň. Vecer si dala tu vanu a potom v noci sa jej to spustilo....
drz sa

mima172
21. feb 2023

Som tesne "po", len s tým, že u mňa šlo o neskorší týždeň (dg v 10tt, bábätko zodpovedalo 9tt). Vyčkávali sme 2 a pol týždňa, no bolo to náročné na psychiku, hoci som krvácala, tak stále sa to poriadne nerozbehlo, tak som šla na kyretáž. Síce už druhú, čo nie je ideálne ale už som to potrebovala mat za sebou. Hrozilo masívne krvácanie vzhľadom k veľkosti bábätka a maternice. Skúšala som snáď všetko - námaha, dlhá chôdza, schody, alchemilka a malinik každý deň viac ako 1 liter, horúca vaňa atď. Ono tým, že bábätko je u teba naozaj maličké, tak je to zvládnuteľné aj doma, no už čakáš dosť dlho (ak sa rast zastavil v reálnom týždni akému bábo zodpovedá). Ja už by som šla na kyret. Pokyny som mala - ak nastúpi teplota, či nastane masívne krvácanie, tak hneď prísť. Inak pôrod už mám za sebou, čiže ma Dr na to pripravila tak, že to bude v podstate ako pôrod, no menšie bolesti. Riaď sa svojou psychikou. Ja som aj rada, že som skúsila čakať, no som aj rada, že už je to za mnou. Síce operačne ale predsa. Ak ta čokoľvek zaujíma, rada poradím, len píš do IP. Mám za sebou aj MA (2x) a aj spontánne odkrvacanie (v 6tt).

marhulka2022
21. feb 2023

Alchemilkovy caj, cervene vino a ja som si nahriecala podbrusko do 2 dni som krvacala
2 dni silnejsie a 3 dni spinila a bolo po vsetkom..

dominita
23. feb 2023

Dobrý večer, ja som čakala 4 týždne, pila som malinový čaj, alchemilkovy, jedla som lanové semienka, horúca sprcha (mala som aj vanu, ale ževraj sa neodporúča), pila červené víno, skusila som hádam všetko, nakoniec som musela na kyretaz, jednoducho nepomohlo nič 😥

saxana000
23. feb 2023

Mne to zacalo za dva dni po kontrole.ale brala som utrogestan na udrzanie akonahle som ho vysadila spustilo sa to same..krvacala som 6 dni prve dva dni som si na krce davala novalgin a potom uz nic.som tesne po kontrole vsetko ciste.bol to 7tt..

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre