Máte skúsenosť s interrupčnou tabletkou?

26. jún 2024

Ahojte, je tu prosim zena, ktora ma skusenosti s interupcnou tabletkou a bola v rakusku alebo cesku? Na akej klinike, ako to prebiehalo atd.
Dakujem.

vyrovnanaosoba
26. jún 2024

Mam pocit, že čo sa oteplilo, aj ženy bez gatiek chodili okolo mužov 😏 veď to sa už nedá čítať, skoro každý deň niekto hľadá rady ako ísť na upt.

kiki68
26. jún 2024

Ja nie, ale v Rakusku si priprav min 400eur, plus asi este 100 na nejake vysetrenie. Viem, ze to podaju an ides domov. Ja teda viem skor od zien ( zijem v Rakusku), co mali missed abort a dali im tabletky do ruk a museli dalsie uzit doma. Do nemocky iba v pripade komplikacii. Ved si zavolaj na nejake Kliniky, co to v Rakusku robia a informuj sa. Myslim ze je aj nejaka pomoc, ked si das vyhladat Ungewollt Schwanger. Tam urcite najdes viac info.

sisska96
26. jún 2024

Opýtaj sa tam a poradia. Tu nemá nikto takú kliniku :D

autor
26. jún 2024

@vyrovnanaosoba tak to necitajte 🤷🏼‍♀️

autor
26. jún 2024

@sisska96 nehovorim ze ma niekto taku kliniku. Ja sa pytam na konkretnu kliniku.

autor
26. jún 2024

@kiki68 ano ale chcela som vediet konkretne skusenosti s konkretnou klinikou. Obvolat viem, ale priame skusenosti je nieco ine.

kiki68
26. jún 2024

Pochybujem ze vela zien na MK by to priznalo vobec a ze maju nejake konkretne skusenosti zo zahranicia. Vela ludi nejde ani na vysetrenia ineho typu skrz recovu barieru

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre