Mám za sebou biochemické

27. aug 2024

Ahojte v nedeľu som potratila mala som biochemické prvý deň som trošku krvacala a teraz už len tak špinim je to v poriadku ?
Počíta sa to ako ms či ms mám očakávať keď má prísť ?
Snažili ste sa potom ďalši cyklus o mimi či treba čakať ?

nikolani
27. aug 2024

Ahoj, mala si aj normálne menštruačné krvácanie? Či prečo si myslíš že bolo biochemické a potratila si?
Ja len že ak si mala pozitívny test a vajíčko sa neujalo, malo by odísť s klasickou menštruáciou. "Troška" krvácania a spinenie ešte nemusí nič znamenať. Ale možno som ťa nepochopila správne

autor
27. aug 2024

@nikolani ahoj bola som aj v nemocnici a povedali že to je biochemické mne meškali 14dni kramy a testy som mala až na 9 deň po meškaní pozitívne ale 3 dni po tom čo som mala pozitívne mi čiarky začali miznúť a potom som začala krvácať a šla som do nemocnice a povedali že slo o biochemické

nikolani
27. aug 2024

Aha, tak to ma mrzi. Každopádne, nakoľko išlo o biochemické, tak vajíčko v zásade odišlo prirodzene (bez potrebného čistenia a pod.), takže by som aj to krvácanie zatiaľ rátala ako menštruáciu (aj keď by som čakala že bude silnejšie. Možno ešte začne naplno, ak bežne mávaš silnejšie, uvidíš) a kľudne sa hneď začala snažiť znova. Kamarátka mala tiež biochemické, doktor jej odporučil užívať kyselinu listovú a podarilo sa jej tuším hneď v ďalšom cykle. Držím palce 🍀

nikolani
27. aug 2024

Ešte doplním, že by som sa dala pre istotu skontrolovať svojmu gynekológovi, či je všetko ok (či predsa len netreba nejaký zásah/docistenie - toto už ale neviem ako býva)

autor
27. aug 2024

@nikolani ďakujem
Viesco som objednaná na 6.9 tak nech má ešte skontroluje ale v nemocnici mi povedali že sa čistim už sama a kyselinu listovú som začala včera brat 🙏verím že sa nám to podarí ❤️

nikolani
27. aug 2024

To je dobre. Tak už len držím palce nech sa čoskoro podarí 🙂🍀

autor
27. aug 2024

@nikolani ďakujem krásne

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre