MA, čakanie a bolesť krížov - skúsenosti

biankamaria22
15. apr 2021

Ahojte. Nemám energiu prehrabávať sa v starších fórach a hľadať odpovede na svoje otázky. V skratke.. Dr mi oznámil MA (na čo ma vlastne upozornil už pred 2t na kontrole že to bude asi MA). Dnes ma poslal do nemocnice na kyret a odtiaľ ma poslali domov že lepšie čakať nech sa telo vyčistí. Mám už pár týždňov strašne bolesti krížov, neviem či to súvisí s tým MA, či to môže byt nejaká komplikácia, príznak infekcie alebo je to normálne ? Máte niektorá skúsenosti ? Toto je moje prvé tehu takze skúsenosti u mna žiadne... niekedy je to take zle že neviem vstať alebo posadiť sa, bolesť v krížoch obrovská. Taktiež rozmýšľam čim sa dá spustit ten potrat nech to mám rýchlo za sebou. Nejaké tipy ? Ďakujem vopred za vaše skúsenosti / rady 🍀

ab727
15. apr 2021

@biankamaria22 tak ja som mala 2krát MA,dali mi kontrolu tak o max 3dni a keď sa to potvrdilo hneď mi dali termín na kyret,ale všetko bolo vybavené do týždňa...ja som len špinila a potom mierne krvácanie,iné ťažkosti som nemala...povedali,že obidva odumreli pred viac ako dvoma týždňami,že nenechávajú dlhšie čakať...a nepovedali ti do kedy máš čakať?Poprípade kedy máš prísť na nejakú kontrolu kedy sa teda spontánne potrat nespustí?

biankamaria22
autor
15. apr 2021

@ab727 kázali mi prísť o týždeň.. 🤷🏼‍♀️

ab727
15. apr 2021

@biankamaria22 takže kontrolu ti dali,takže fajn len keby si sa nejak blbo cítila,mala nejaké viac bolesti poprípade začala extrémne krvácať,tak radšej choď na pohotovosť...držím palce,aby si to mala čím skôr za sebou a bola si ok🍀🍀🍀

gabika128
15. apr 2021

No, bolesti nemáš iba pár dní, ale par týždňov ako píšeš. Asi si to povedala aj doktorovi, v nemocnici ťa predpokladám skontrolovali a dali nejaký termín dokedy máš čakať. 🤷‍♀️ Mne pomohol čaj z alchemilky ja vyčistenie, dá sa kúpiť v lekárni, poradila mi to dr v nemocnici.

biankamaria22
autor
15. apr 2021

@ab727 ďakujem 🤍

biankamaria22
autor
15. apr 2021

@gabika128 áno presne tak ako píšeš. Dobre skusim alchemilku. Ďakujem

jaga18
15. apr 2021

Ja som bola 2 týždne po zistení MA na kyrete. Dr povedala že cca mesiac už bol plod odumrety. Druhý deň po kyrete začali neskutočne bolesti krížov, po pár dňoch aj teplota už bola, mala som infekciu, vraj bol odumrety plod vo mne veľmi dlho a z toho...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre