Kyretáž v 11tt a opätovné krvácanie

niky2515
7. dec 2019

Ahojte, v pondelok som podstúpila kyretáž v 11tt, kedže srdiečko nebilo. Všetko prebehlo v poriadku no chcela by som sa opýtať..krvacala som len jeden deň silno, potom klen slabučke krvacanie sem tam. No dneska som začala zase silno krvacat..bolesti nemam žiadne, k doktorke idem v pondelok .Má niekto podobnu situaciu alebo respektivne je to v poriadku? Dakujem

nika82
7. dec 2019

ja som bola len na diagnostickej kyretazi a povedali ze krvacat mozem aj 2 tyzdne

mima172
7. dec 2019

@niky2515 Ahoj, prešla som si tým istým, tiež v 11tt. U mňa tomu tak síce nebolo, no lekár ma upozornil, že krvácanie môže byť rôzne, i silné a trvať môže od 1 do 14 dní. Jedine ma upozornil, že ak by bolo spojené so silnou bolesťou, tak sa treba dat pozrieť. Môže ísť o zle vyčistenú maternicu, tj vtedy je potrebná ešte jedna kyretáž.
Držím palce ✊✊

barborienka123
8. dec 2019

@niky2515 ahoj ja som tiez podstupila kyretaz v 11t a spinila som asi 2 tyzdne
Najprv slabo a potom silno alo menštruacia. Potom som este znova špinila a nakoniec to prestalo. Tiez som sa dlhšie čistila.

evuska135
8. dec 2019

@niky2515 ja tiez najprv nic potom som krvacala a potom zase spinenie a zase som sa rozkrvacala, ale vysli zo mna 2 zrazeninky takze to bolo kvoli tomu, na 10ty den to skoncilo vsetko

bodka23456
9. dec 2019

Ja som bola na kyrete 22.11. Večer krvacala som tak do rána, potom nič, špinenie ziadne ako mi hovorili v nemocnici MS ešte neprišla, bolesti nemám, prvy týždeň som mala ale prestali. Včera som mala biely vytok ako mavam po MS. Je to normálne?

evuska135
9. dec 2019

@bodka23456 je to v pohode, a ms cakaj tak po 4tyz, ja som mala vytok a potom som dostala po 4tyzd ms

niky2515
autor
9. dec 2019

Dakujem vam 🙂

marri001
8. dec 2020

@niky2515 ahoj prosím ťa, bolo to nakoniec s tým krvácaním v poriadku?..ja som tiež prvé dni nekrvacala vôbec a teraz po utreti mám na papieri krv..na kontrolu mám prísť o týždeň..

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre