Kyretáž pre dlhotrvajúce krvácanie (mimo tehotenstva)

lejuska412
21. aug 2018

Ahojte chcem sa spýtať. Ste tu niektoré, čo podstúpili kyretaz aj kvôli inému problému ako kvôli potratu? Myslím myomy,polypy, dlhotrvajúce krvácanie.atd. Ja som bola na kyretazi kvôli dlhotrvajúcemu krvácaniu, chcem sa spýtať niekoho kto bol z rovnakého dôvodu ci to pomohlo ci už ste potom nekrvacali dlho a silno pri MS. Ďakujem

libawet
21. aug 2018

@lejuska412 ja som bola min. rok, náhle som začal prudko krvácať v práci, postavila som sa zo stoličky, nič, žiadna bolesť, len zrazu a šlus, len tak. Bála som sa, že mi tam čosi prasklo alebo čo. Vyčistili ma, lekárka, čo mi to robila, mi potom hovorí, že som tam veľa tej sliznice ani nemala, že to nechápe. Mám inak myóm, aleže ten je v pohode a nerastie mi. Odvtedy sa mi to už neopakovalo, menzes mám normálny a vždy načas, len teraz sami stalo, že mi meškal 7 dní, no ale mám už 46....

senticka
21. aug 2018

Ja som bola minulý rok v júli kvôli tomu, že som vysadila antikoncepciu a bolo mi stále zle, ale cyklus som mala normálny tak ma tam proste poslali asi len tak... Takže mi to urobili a vsetko pokračovalo ďalej tak ako dovtedy, vlastne ani neviem prečo ma tam teda poslali 😀

barboritta
21. aug 2018

@lejuska412 Ja som bola po porode na kyretaz,lebo som sa zle cistila a dost krvacala.menzes som potom nemala vobec lebo som kojila

janinka007
21. aug 2018

ja som bola presne kvôli tomu, že som dlho krvácala. Bolo to len jediný krát, odvtedy bez problémov, je to už 28 rokov 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre