Kyretáž a nasledujúci menzes

kejty283
11. aug 2022

Ahojte baby, chcem sa opýtať čo ste užívali vy keď ste boli po kyretáži a menzes vám nechodil?

basska_b
11. aug 2022

No... mne dosla po vyse 6 tyzdnoch od zakroku. Neuzivala som nic, nechala som maternicu, nech sa regeneruje. Teda, vysadila som alchemilku, pila som liter denne, lebo som mala pocit, ze mi menzes a rast vystelky na to potrebny zdrzuje... a este mi aj zuby od nej zhnedli 😃 4 tyzdne po zakroku som mala 2 dni slabe spinenie, ale to bolo ovulacne spinenie sposobene hormonalnou nerovnovahou. Chapem tvoju tuzbu byt co najskor fit, ale prve kontrolne sono po zakroku nevyzeralo bohvieako u mna a gynekolog hovoril, ze to chce cas. Nic neuponahlat

kejty283
autor
11. aug 2022

@basska_b no ja som ešte na sone nebola teda u dr som bola ale gynekolog ma vôbec neprezrel. To ma uistilo, že teda naozaj od neho chcem odísť. Keď som bola u neho ukončiť pn takisto ma vôbec neprezrel iba mi povedal, že o 3 mesiace ma chce vidieť opäť s pozitívnym testom a to som mu povedala že by som chcela od neho odísť. Nepovedala som mu hlavný dôvod. Takže už mám vybaveného aj druhého gynekologa len k nemu budem patriť až od 1.9. Ja som bola na zákroku 20.6.

basska_b
11. aug 2022

@kejty283 a doteraz nemas MS? To je uz nejake cudne. Ani bolesti nemas? Po zakroku ti nikto neurobil sono? Pane na nebi toto 🤦‍♀️ hrozne. Mne urobil dve sona a az ked videl, ze je maternica stiahnuta a vyzera to ok, nic tam nezostalo, tak ma nechal s tym, ze po prvej MS nemusim prist (niektore zeny chodia). Hej, ja som tiez odisla od gynekologa, tiez sa mi nepacilo, ako zareagoval na to cele... tak cudne, neosobne... aj sestricky neprijemne, hlavne ze je tam rocny poplatok 100 eur netehotna, 300 eur tehotna. Juj ale teraz ta nema kto pozriet? Tomu staremu si uz povedala , ze ides prec? Mna takto pozrela nova dr, ale bolo to nejake 4 dni pred tym, co som uz oficialne k nej patrila. Ked tak oslov noveho, ze dojdes aj ako samoplatca, lebo ti nechodi MS :(

basska_b
11. aug 2022

@kejty283 lebo kamoska mala takto hematometru. To je zrastenie krcka prave po takomto zakroku, kde sa nasilne otvara. Ona menstruovala, mala aj krce a bolesti, ale krv neodtekala... to bol vikend a este boli odcestovani, v pondelok k Dr. a hned do nemocnice...

kejty283
autor
11. aug 2022

@basska_b aha no ja práveže ani kŕče ani nič. Jedine teraz pociťujem akokeby naliate prsia a aj vyrážky sa mi začali dosť robiť po tvári, to som mala pred menzesom tak možno to už príde. No veru nemá ma kto pozrieť, počkám ešte do budúceho týždňa a uvidím čo mi povie dr.

basska_b
12. aug 2022

@kejty283 hej,to uz asi su tie priznaky, ja som mavala po kyrete silnejsie PMS nejaky cas 🙏 drzim palce, uz som videla aj tvoju otazku v poradni gynrkologa a tam radila do buduceho tyzdna pockat

kejty283
autor
13. aug 2022

@basska_b no dnes ma už začali riadne aj kríže bolieť, tak snáď už prídu.

basska_b
14. aug 2022

@kejty283 Uff, tak uz sa nieco chysta. Ale ak by si mala len velke krce bez krvi, pozor na tu hematometru

kejty283
autor
17. aug 2022

@basska_b ahoj no nakoniec som ešte nedostala 🤔😥

basska_b
18. aug 2022

@kejty283 och 🙏 radsej ku gynekologovi, on pozrie vysku vystelky, niekedy davaju aj vyvolavacku. Mna len mata ta kamaratkina hematometra, t.j. zacala menstruovat a nemalo kam odtekat, mala velke bolesti vtedy, ale na to sa pride, az ked to nastane asi

kejty283
autor
18. aug 2022

@basska_b no ja neviem ja nemám ani bolesti ani nič také.

lenna255
19. aug 2022

@kejty283 ja keď som potratila išla som na kontrolné sono či je všetko vonku a potom prvú menštruáciu po potrate som dostaala až za 70 dni čiže viac než dva mesiace …a to som pila aj alchemilku aj všetko. Na gyndu som nešla niako som to brala tak že to proste takto má byt a príde keď telo bude v poriadku.

kejty283
autor
19. aug 2022

@lenna255 no mne akurát dnes prišla. Tak som rada, že som to nemusela riešiť vyvolávačkou

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre