Krvácanie po podaní lieku Misoprostol

7tinka7
28. júl 2023

Ahojte, prosim ako dlho ste krvacali po podani misoprostolu ?
Dnes mi konci 13. deň a viem ze to neni este tragedia ale mne to uz pride pridlho je to skor take spinenie s vytokom ale uz by som to rada "uzavrela".
A dalsia otazka po MA a misoprostole sa vam za ako dlho podarilo znovu otehotniet rsp dobre otehotniet ?
Ďakujem ♡

veselo_neveselo
28. júl 2023

Asi tak 2 tyzdne. Odvtedy je to viac ako rok a stale nic (ale ja som stara, tak sa to da pricitat veku); inak sme obaja zdravi. Neber si zo mna priklad, za beznych okolnosti si do roka zas tehotna 🙂.
A inak, pozitivne je, ze vies otehotniet, tzn. mas vajicka a manzel spermie dost dobre na to, aby vajko oplodnili, takze vsetko je na dobrej ceste.

7tinka7
autor
28. júl 2023

@veselo_neveselo tiez sa "upokojujem" ze viem otehorniet zial uz 2x bezuspechu
1x biochemicky potrat
2x MA
Tak uvidim ci do tretice jak sa povie vsetko dobre 😁
(Inak inofolic mne dr odporucil uz po prvom potrate tak ak si neskusala skus ma dobre hodnotenia)
Poznam znamu ktora nevedela 2 roky otehotniet a po par "dnoch" uzivania otehotnela , ten balik mi posunula a ja tak isto hned tehu zial ma.

veselo_neveselo
30. júl 2023

@7tinka7 inofolic obsahuje:
Kyselinu listovu a Myo-inositol, obe beriem, uz dlho pred tym, nez sme zacali. Takisto vit.D, d-chiro inositol, coenzym q10, horcik, vytazok z cesnaku 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre