Krvácanie po kyretáži, 8.deň

krrisstina
10. máj 2019

Ahojte, prosím Vás aké krvácanie po kyretáži je v poriadku? Robili mi čistenie v piatok,dnes je to 8 deň. Krvácala som v deň čistenia, potom nič, až o 4 dní slabé ružové krvácanie,a dnes od rána mám tmavočervenu krv, asi ako menzes, vždy keď sa utriem a aj na vlozke. Dnes je to tretí deň čo pijem alchemilkovy čaj, tak neviem či to môže mať súvislost, alebo či mám utekať na pohotovosť.

gertrudka222
10. máj 2019

@krrisstina ja si myslím, že to je reakcia, skôr si zavolaj na gyn a informuj sa 🙂

alexa1983
10. máj 2019

@krrisstina ahoj, ja som bola na kyrete v decembri, krvacala som v ten den, potom iba par dni sem tam taky ruzovy vytok a normalne krvacanie - menzes prisiel az o 6 tt, tak to byva väcsinou po kyrete s menzesom. Ale jrv bola krasne jasna cervena, tj bola cerstva. Ak je tmava tak to bude asi nieco starsie z tela 🤷🏽‍♀️ Mas aj bolesti?

krrisstina
autor
10. máj 2019

@alexa1983 a @gertrudka222 ďakujem Vám za reakciu. Teraz som prišla z pohotovosti. Dali mi injekciu na stiahnutie maternice, a robili ultrazvuk. Ráno mám prísť na ultrazvuk, a hneď aj na lačno. Ak budem ešte krvácat, idem opäť na čistenie :(

alexa1983
10. máj 2019

@krrisstina juj to mi je luto :( dost casto sa to stava ze musia opätovne zenu cistit :( tmava krv nie je dobra, lebo tmava je “stara” cerstva krv musi byt kriklavo cervena. Kazdopadne sa neboj, to je iba nic slaba narkoza, takych mozes mat kazdy den . Radsej nech si na 100% cista. Menzes ti potom pride do 6 tt tak sa neboj ak bude meskat. Drzim palce 🙏🏼❤️

veonika303
15. jún 2019

Ja som tiež prišla o drobceka v 10 týždni začala som krvácať ihneď do nemocnice na kyretaz ( drobcek od 7 týždňa zial nepodrastol ani o mm a,srdiečko prestalo biť)☹som na Pn po kyrete a,ešte stále je krvácanie raz,slabé raz stredne pondelok idem na kontrolu ...drzim všetkým zienkam ✊aby sa im podarilo po takomto zakroku opäť snazilkovat a aby sme sa tesili zo zdravých deticiek.....pretože viem ake je prázdno hlavne ak žena čaká svoje prvé vytúžené dieťatko ☹

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre