Jeden deň špiním. Kedy mám očakávať spontánny potrat?

eri28
4. mar 2015

Ahojte vsetky maminky a buduce maminy.Uz som sem dala jednu diskusiu ale nedalo mi to napisat znovu.Neviem kedy to mam ocakavat.V piatok mam planovanu kyretaz je to uz iba jeden den a dve noci.Od vcera vecera spinim aj dnes a stale nic.Som cela nervozna a neviem co ma caka.Mam velmi malo hnede spinenie.Doktor sa dnes vyjadril, ze kludne to do piatku moze ostat takto.Mne sa to moc nepozdava.Prosim o maminy ktrore maju skusenosti.Na poslednom ultrazvuku mi povedali ze mimi nezije 2 tyzdne a v piatok to budu uz 3.Kazdy vecer ma boli strasne brucho.Ine priznaky nemam.Dakujem za kazdu odpoved k tejto chulostivej teme.

lucy125
4. mar 2015

Ahoj,mne ked zistili,že sa babo nevyvija ako ma,ihned ma poslala moja gynekolog.do nemocky na kyret,na druhy den rano,mi tam urobil primar a dalšia Dr.sono a o 3h som išla na salu a na kyret.Ja som vobec nešpinila a vak rastol,iba babo sa nevyvijalo ako malo.Držim palce,možno že sa ti to ešte spusti,skus horucu vanu nech sa ti ulavi od bolesti,ak nechceš ist na kyret.

kochanka
4. mar 2015

Ahoj ja som začala špiniť skoro od začiatku ako som sa dozvedela že som tehu a všetko bolo ok dokonca aj dost velke krče som mala. Každú chvilu sono a na poslednom sa ukazalo že prestalo biť srdiečko. V den kyretu som nemohla jesť piť na obed mi pichli naladovku zobrali na salu uspali a po 20 minutach som bola už na izbe prebrata. Ked som sa prebrala boli bolesti ale dali injekciu a prešli a večer som išla domov

lucy125
4. mar 2015

@kochanka to si mala ake fajn,mne miesto naladovky dali "iba" diazepan a ist domov som mohla až na druhy den aj to neboli moc nadšení 😖 bolesti som nemala,ale vobec mi nedali injekcie na stiahnutie maternice tak som 14krvacala,kym to moja gynekolog.nedokončila ☹

eri28
autor
4. mar 2015

@lucy125
@kochanka ja som v zahranici
to bolo tak ze v piatok som sa to dozvedela a chceli mi dat tabletky, ale ja som na ne nebola pripravena len som plakala a velmi sa bala toho cistenia.Objednali ma na kyretaz dnes v stredu a nech v utorok zavolam o kolkej.V utorok som volala a oni sa pomylili a nedali ma na stredu, tak volala mi spat doktorka ospravedlnovala sa ze to urobia v piatok.Dnes som tam isla ze mam kazdu noc bolesti, ze mi to nikto nepovedal a ze chcem tabletky, ale dnes mi ich uz odmietli dat ze sa budem trapit budem mat bolesti a v piatok by ma necistili.Bolesti brucha ustupili a zacala som spinit, ale fakt len trosku.

kochanka
4. mar 2015

@lucy125 ani mne nedali injekciu na stiahnutie len proti bolesti a krvacala som asi 6 dni ešte ale dokopy aj počas tehotenstva skoro mesiac takže už som toho mala plne zuby. Ale ked porovnam spontanny potrat a kyret tak neviem uprimne povedať čo bol horší zážitok

lucy125
4. mar 2015

@kochanka no mne Dr.povedala,že plod bol velky 8+5tt že mi mali dat injekcie,ona mi dala dve a ešte aj kvapky a prestala som krvacat do 3dni uplne.spontanny som našťastie nemala,ale podla mna je to zle tak či tak ☹

kochanka
4. mar 2015

@lucy125 ja som tiež tak nejak bola ono spontanny bol Lepší v tom že bolesť bola len asi niečo vyše hodiny také krče ako každých par minut vraj to preto že sa maternica snaži vypudiť plod. ale zase horší že na druhý den som pokažde cítila ako vypadol zo mna kusok a musela som to isť vyhadzovať alebo nosiť sestričke. Kyretaž bola horšia v tom že som mala velke bolesti po tom večší pocit prazdnoty ale nič som nevidela a všetko prebehlo v narkoze

lucy125
4. mar 2015

@kochanka ja som zase bolesti nemala vobec žiadne,teda fyzicke ☹

kochanka
4. mar 2015

@lucy125 ja som si ich užila ale samozrejme psychicke su horšie. Ja som to zvladla len vdaka dcerke tento druhy potrat. Bolo to hrozne lebo aj sestra bola tehotna s druhým my sa snažíme už dlho a nič. Kyret mi robili v stredu v sobotu velka oslava narodenin mojej dcery na ktorej som sa zosypala a bolo to presne týžden pred vianocami

lucy125
4. mar 2015

@kochanka 😢 😢 😢 😢 to mi je luto,snad sa vam to už podari a budete čoskoro štyria. 😉

basburianka
4. mar 2015

To mi je ľúto...Ak nemáš teplotu, malo by to byť ok, ak by sa ti zvýšila teplota, treba hneď do nemocnice - to by mohol byť príznak infekcie...No ak máš silné bolesti a niečo sa ti nepozdáva, radšej choď aj tak.

kochanka
4. mar 2015

Aj my dufame chcela by som zažiť ake je to prodiť kojiť a všetky veci čo som pri mojej malej zažiť nemohla lebo sme,si ju adoptovali ked mala 4 mesiace

lilly14
5. mar 2015

eri28
autor
5. mar 2015

Baby zatial dnes nic aj spinenie ustupuje zakrok ma asi zajtra neminie.

laurica123
5. mar 2015

@eri28 takto isto som potratila ja najprv spinenie asi par dni potom to prestalo po tyzdni v nemocnici som nakoniec samovolne potratila .. nebolo potrebne cistenie.

eri28
autor
6. mar 2015

Baby uz som doma dnes som po kyretazi.Celkom fajn uz.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre