Ide o mimomaternicové tehotenstvo?

veruska00
20. júl 2021

Ahojte! Minuly tyzden som tu pridala prispevok ze mi 3 dní meska ms a mam slabu druhu ciarku na teste! Dnes som bola u lekára a spravil mi usg a videl tam len nieco co mal 2mm!zobral mi krv na HCG a o 2 dní mam ist zase na krv a usg! Ale ja som si doma dnes rano spravila jeden tehotensky test a ta ciarka je troska slabsia nez som mala minuly tyzden! Takze asi to normalne tehotenstvo urcite nebude! Podla Vas moze to byt aj mm tehotenstvo? Caka ma asi kyret? Dakujem.

sally001
20. júl 2021

@veruska00 ak tam nieco videl tak to znamena ze to je v maternici...nemusis ist na kyretaz odíde to samo...a dalsí cyklus sa možete znova snažiť....po kyretáži si musíš nechať pauzu

hettinka
20. júl 2021

@veruska00 prestaň sa zbytočne stresovať. Bábätku teraz pomozes jedine tak, že budeš v klude. Opakovať testy nemá tiež zmysel, môžeš mat inú znacku, alebo viac si vypila a je nižšia koncentrácia… kým nekrvacas, nesplníš, mysli pozitívne.

gagik
20. júl 2021

@veruska00 ja tiez ked som bola v cca 6tyzdni zrazu na teste druha ciarka zoslabla,uz som mala hlavu v smutku,ze potrat,ale vsetko bolo ok…niekde som citala,ze pri vysokych koncentraciach hcg, moze test paradoxne zoslabnut…

bagre
20. júl 2021

mimomaternicové to podľa mňa nie je, keďže niečo bolo v maternici. Zvyšok uvidíš podľa výsledkov, zbytočne sa budeš trápiť,- testy sú orientačné /majú menšiu výpovednú hodnotu ako usg a hcg z krvi/

bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
rachel36a
20. júl 2021

@veruska00 pri MMT by ti ciarka neslabla, prave naopak... ak ciarka slabne tak moze ist skor o zacinajuci potrat

sabinka022
23. júl 2021

Dievcata aj pri mimomaternicovom tehotenstve moze byt "nieco" vidiet v dutine. To nieco sa vola pseudogestacny vacok.

simiii24
1. aug 2021

@sabinka022 presne tak. Ja som to tak mala

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre