Chlapi a interrupcia

14. máj 2023

Ahojte ženy 👋🏻
Mám na vás jednu otázku ste tu nejaké ktoré ostali neplánovane tehotné a chlap chcel aby ste išli na potrat doslova vás na to prehováral a hovoril, že ked nepôjdete si niečo spraví a pod? Ide mi o to či potom po nejakom čase aj zmenil názor, alebo stále trval na svojom ak máte nejaká podobné skúsenosti rada by som to prebrala v súkromnej správe, ďakujem.

kiki68
14. máj 2023

Tak prosim, nech si nieco spravi 😀 ked vedel zatial iba dieta spravit. Take brechajuce psy sa maju moc radi, aby si cosi spravili. Ako z mna by taky chlap isiel z domu a dieta do domu. Nepotrebujes mat na krku dieta a este nejake stena nevychovane,co nevie ako sa deti robia …

mamula20
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kittykat22
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
pribinak
14. máj 2023

A čo si spraví? Praženicu na večeru ?

Je to praobycajna manipulácia a vydieranie. Chudák ktorý nevie prebrať zodpovednosť za svoje činy

mirkava
14. máj 2023

Nevzdávaj sa dietaka kvôli mužovi. Držím palce, nech to dobre dopadne

lindous
14. máj 2023

Ak by ma chlap na čokoľvek presviedčal štýlom, že ak nespravím po jeho, tak si niečo spraví, tak by som od neho bežala a nechcela s ním nič mať, ani keby si to potom rozmysel...

pralinka25
14. máj 2023

ked nechcel dieta nemal sexovat alebo sa viac chranit. taky clovek si nic neurobi a keby aj ... moja volba by bola dieta pred takym idiotom.

kamatopo
14. máj 2023

Manžel od kolegyne nechcel veriť ,že tretie je jeho🤦🤦🤦. Máme ženský kolektív. Vraj to je od kolegu 🤣Najviac sa naňho ten tretí syn podobá. No kolegyňa mu to nikdy vo vnútri neodpustila. Aj keď vie že bol z toho hotový keď otehotnela neplánovane no veľmi ju sklamal za tie slová. Šesť mesiacov sa poriadne nebavili.

aeruginosa
14. máj 2023

@kamatopo to je veľmi smutné.🥺

kamatopo
14. máj 2023

@aeruginosa no je. Myslím že tým ich šťastné manželstvo skončilo. Veľmi ju to ponizilo,ale to by asi každú ženu ktorá dovtedy žila len pre rodinu...

zuzinka888
14. máj 2023

Tak vcera tu bola diskusia, kde kocku tiez posielal na potrat a teraz ziada striedavu starostlivost. Nedaj sa vidierat, on za to nestoji. Dnes si nieco urobi ak nepojdes . O mesiac ak neschudnes, o pol roka ak mu nedas..... Je to spriste vydieranie a manipulacia, s laskou to nema nic spolocne. Lubi ken seba inak by na teba netlacil a nevydieral ta. On to len zaplati, ty to budes musiet podstupit a zit s tym a mizno aj s nasledkami. Dobre si premysli co urobis, ci sa radsej nezbavis priatela. Mam pocit,ze toto bude bezbolestnejsie.

deti95060810
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mirkava
14. máj 2023

@deti95060810 sila, niekedy žasnem co sú muži schopní vypustiť z úst...

sissy27
14. máj 2023

Hej, moj ex. A je to jeden z dovodov, preco je ex. Dve najlepsie rozhodnutia v mojom zivote - dieta si nechat, jeho sa zbavit.

tosomja
14. máj 2023

Nemám skúsenosť, ale kľudne by som mu povedala, nech si niečo spraví, aspoň bude viac miesta na tomto svete, a tým by bol pre mňa minulosťou.

marianarem
14. máj 2023

Ja nemam skusenost, ale ak by sa moj chlap takto spraval, tak by som to brala tak, ze sa vyfarbil a zmenila by som nazor ja nanho. Ine je povedat "ja sa vobec necitim pripraveny a bojim sa, ze to este nezvladnem" - to je uprimnost. Ale vyhrazat sa samovrazdou svedci o psychickej labilite a o sklone riesit narocne situacie manipulaciou a citovym vydieranim.

ahhola
14. máj 2023

@deti95060810 a dal sa sterilizovať? Aby nebol cirkus č. 4😄

ahhola
14. máj 2023

Autorka, ten blbecek co chce po tebe? Teraz nie toto dieťa, ale neskôr iné dieťa áno s tebou, s inou, nikdy žiadne...
Trubiroh a jeho jednoduché zmýšľanie, ja som zasadil semienko, doktor nech ho vytrhne, však ty si zasadis inokedy inakšie...
Ďalšia šanca na materstvo už nemusí prísť.
On bude ejakulovat stále, to neplatí o tvojom otehotneni.
Premysli si poriadne UPT. Nech sa dá on potratit, aj 30 rokov po okoteni. V uss už je možné utratiť decko v hodine pôrodu, možno prídu aj na takýto pokrok. 🤩

autor
14. máj 2023

@ahhola Veľmi pravdivo napísané 🙏🏻

mimikarol
15. máj 2023

Ešte by som mu aj dvere otvorila nech sa ide bars aj obesiť, debil jeden. Nikdy by som neuprednostila takého chudáka pred dieťaťom

sense
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
danica2711
15. máj 2023

chlap, ktorý pri nejakej príležitosti (nielen pri tehotenstve) vydiera tým, že si niečo urobí, je totálny odpad

autor
15. máj 2023

@mimikarol Máš úplnú pravdu 🙂

domkakvet
15. máj 2023

Pozeraj na seba a nie na neho, dieta si nechaj a on nech sa na hlavu postavi.

beata_k
15. máj 2023

Tak keby ze sa mam rozhodnut, ci si zabijem vlastne dieta alebo ci sa zabije ten blb. No, hadaj co by som si vybrala? Ked chce niekoho zabijat, tak nech to skusa na sebe.

zuzuzula
16. máj 2023

@kittykat22 fuuu a ako to skončilo, dúfam ze ho nedala ani do Rl.... Keby vedela mohla si nechať všetky tie spravy ako dôkaz ze ju celé tehu psychicky ničil... To muselo byt strašne a ešte aj po pôrode ďalší nátlak

silesias
16. máj 2023

Kľudne napíš

nitranka03
16. máj 2023

Ahoj.... Kľudne mi napíš....

natalka13
16. máj 2023

Uplna hysteria u kamosky, nakoniec aj rozvod po 2 rokoch ale o dceru sa stara, presne ako urcil sud, 2 vikendy v mesiaci a plati vyzivne.

consuelle
16. máj 2023

Chrapunsky manipulátor, takto vydierať niekoho koho má akože rad? Len seba. Ale krásne sa vyfarbil, možno to nebude ľahké s bábätkom v brušku, byt na všetko sama. Ale radšej sama ako sa cítit sama s niekym. Za také slová by som šancu nedala. Nielen hrdosť by mi to nedovolila, ale aj materské city. Nehodno sa s nimi zahrávať, stojí za nimi morálka sveta.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre