Chcem byť opäť tehotná

natali408
30. nov 2018

Ahoj baby. Je to už viac ako mesiac, čo sme prišli o bábätko 😦 moja túžba po ďalšom bábätku je čím ďalej tým väčšia.
Snažím sa na to nemyslieť, no je to tažké 😯
Chcem byť tehotná, čo najskôr to bude možné. Veľmi túžim po dieťatku.
Ešte mi ani neprišla MS. Ale ak príde, sme rozhodnutí, že sa budeme snažiť. Viete mi poradiť, čo mám užívať ?Ďakujem

pininka
30. nov 2018

@natali408 ja som neuzivala nič, ale keď som ostala tehu utekala som k lekárke pre duphaston. Dala.mi ho hneď, ešte ani nebolo nič vidieť, len test som mala pozitivny

natali408
autor
30. nov 2018

@pininka po akom dlhom čase si otehotnela?

merien259
30. nov 2018

@natali408 ahoj ja som 6t po potrate tiez este nemam ms.... pijem alchemilkovy caj a papam kyselinu listovu.... viem ako sa citis som na tom rovnako, ale tvoj partner chce este ďalšie babo no ten moj uz nie, preto som o to viac smutna... 😞😢 kolko deticiek mas? Drzim ti palceky... 🙏👶

buuu
30. nov 2018

Mne prisla ms presne mesiac po kyrete. Isla som po druhej ms k gynekologicke sa poradit a ta mi kazala hned zacat so snazenim, do polroka najvacsia sanca otehotniet. Takze mesiac sa uz snazime, zajtra bud ms alebo pozitivny test 🙂

buuu
30. nov 2018

Plus Femibion 1 jem stale..treba pripravit prostredie ;)

natali408
autor
30. nov 2018

@buuu držím palce aby bol test pozitívny 😍

pininka
30. nov 2018

@natali408 po tretej menštruácii ako mi kázal lekár opäť na prvý šup.

buuu
30. nov 2018

@natali408 dakujem 🙂 kym to neni HIV test :D :D Musime sa hlavne obrnit a nevzdavat to 🙂

natali408
autor
30. nov 2018

@buuu hahahahaaaa tak na to by ti museli brať krv 😀 no ale síce aj výlučky 😰 😁😁

buuu
30. nov 2018

@natali408 nebudeme to rozpitvavat :D Takze ak by nahodou zajtra bola ta ms, idem si este dnes uzit s muzikom, ak nezaspal :D

natali408
autor
30. nov 2018

@merien259 ahoj 😊 no my sme na bábätko čakali 6 rokov a takto to dopadlo 😢 tiež som pila alchemilkovy čaj prvé 3 týždne po kyretáži teraz som si dala pauzu a keď začne ms začnem znova. My nemáme detičky. Veľmi túžime po bábätku.

merien259
30. nov 2018

@natali408 tak to mas o to ťažšie ako.ja... ja uz mam dve deticky aj dva potraty za sebou..... no stale túžim este po jednom... velmi ti drzim palceky aby ti to vyslo 😉

natali408
autor
30. nov 2018

@merien259 ďakujem ti zo ❤ 😍

sadika
30. nov 2018

my sme prisli o babo v 13ty, nasledoval akutny kyret. o 28 dni prisiel menzes. Doktori odporicili pockat aspon 3 cykly. na 4. sa zadarilo,teraz mam 2 zdrave opice 😊

merien259
30. nov 2018

@natali408 ešte som zabudla po prvom potrate ktorý som mala v 11tt s kyretazou som dostala ms az po 9 tyzdnoch a hned po ms som.otehotnela maly ma 2 roky tehu bolo bezproblémové 😉💕

iveta143
30. nov 2018

aj mne dr kazal pockat aspon 3 mesiace..potom som sa aj tak nejak na to necitila, dali sme tomu cas...a ked som znova zatuzila po babatku, zacala som papat kys. listovu pravidelne a obcas magnerot.

miadi
1. dec 2018

ja som teraz 20teho porodila mrtve babatko v 17tt ..kyret mi nerobili a hnet po prvej ms sa mozeme znovu snazit..urcite necakaj ak si psychicky na to ready. Citala som studiu ze prave zeny co otehotneju do 3m od potratu maju zdravsie bezproblemove teho ako tie co cakaju pol rok alebo dlhsie.

monikam20
1. dec 2018

@natali408 Skús inofolic , mne ho poradila gynekologička . Tiež sa snažíme. A odkedy mám inofolic tak aj menštruácia mi chodí pravidelnejšie. , Sestra to užívala tiež a do dvoch mesiacov otehotnela.

st44
1. dec 2018

Hlvne sa netreba trapit a stresovat. Ono to pride ked to nebudes cakat. Len treba byt v pohode psychickej aj fyzickej. Drzim palce

natali408
autor
1. dec 2018

@st44 ďakujem ti ❤ len aby to prišlo 😍

natali408
autor
1. dec 2018

@miadi ja som mala indukciu to je niečo ako pôrod v 14 tt a povedali ze aspoň 3 mes čakať no my chceme hneď po prvej ms. Tak na ňu čakám vyše mesiaca 😐

natali408
autor
1. dec 2018

@monikam20 ďakujem za radu ❤ skúsim. .. nieto vraví aj femibion

miadi
1. dec 2018

@natali408 mne povedala dr na kontrole ze netreba cakat.

shia
1. dec 2018

Kyselina listová a alchemilkovy čaj ( pozor, piť sa musí len od začiatku menzesu cca dva týždne po ovuláciu, potom nie,lebo zase by mal opačný efekt) - mne to pomohlo každý krát na prvý mesiac aj všetkým kamoškam čo som ti poradila, držím palce 👍

natali408
autor
1. dec 2018

@shia presne tak som pila tento mesiac po kyretáži. ... aj kyselinu listovú čistú beriem. No dúfam že pomôže. 😧

meredith83
1. dec 2018

@natali408 Poviem to pravdu je to normalne. Ja som to mala podobne. Musela som na kyret a potom som sa dlho spinila a nemohla som sa dockat prvej ms. A to som kyret mala v Januari a prva ms prisla 15.3... Potom sme sa snazili a podarilo sa az v oct... Ale je to rozne. Niekomu sa podari hned.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre