Čakanie na kyret

okm221
17. aug 2024

Ahojte, podľa ms by som mala byt 11tt, lenže som mala ovulaciu až na 28dc.. Takže reálne prvý krát som bola 6+1, ešte nebola akcia srdiečka, ale dr videla žĺtkov vak aj nejaké počiatočné zárodky na plod, pomenovala mi to, objednala ma o 2 týždne ze už bude lepšie vidieť... Bola som na ďalšej kontrole, ale ordinovala iná lekárka a ta mi povedala ze bohužiaľ je prázdny plodovy vak, v pondelok idem do nemocky na posúdenie a možno mi hneď urobia aj kyret. Baby vŕta mi v hlave, v 6+1 dr videla zárodok + zltkovyy.. A 8+1 už bol vraj len čistý plodovy vak, je možné že sa s tým telo začne samo vysppraduvat a odstráni ho, alebo sa vstrebe? Neviem ako to nazvať.. Nekrvacam, nespi nim, príznaky stále mam je mi zle... Som už psychicky prípravná na kyret resp potrat... Len toto mi vŕta v hlave ci je možné že to babo sa samo rozloží alebo ho druhá dr zle pozrela... Nakoľko na prvom vyšetrení ho dlho hľadala a nasla na spodku plodoveho vaku.. Potom to priblížila a aj mi ukázala kde sa nachádza..
Ďakujem

zobaka
17. aug 2024

v nemocniciach zvyknu mat lepsi usg, pockaj, mozno je vsetko v poriadku

rebi789
18. aug 2024

@okm221 pri prijme do nemocnice si ťa prvé prijme sestra, spíše papiere a potom si ťa prijme lekar ktorý ťa vyšetrí a spraví sono, neboj všetko bude ok a zakrok tiež netrvá dlho

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre