Ahojte, boli ste niektora na kyret? Ostal mi kusok placenty po porode, zajtra idem ale nedali mi ziadne info,. Kolko hod memozem jest, pit pred prosim
@21021996 normalne sa este vecer naveceraj potom uz nejedz...nepi rano. ak sa aj o polnoci napijes nic sa nestane. Neboj sa nicoho, je to velmi rychly zakrok ja som za 10min bola spat odkedy ma vzali z izby...aspon tak mi povedala pacientka co bola so mnou na izbe. Cize kratka anesteza, a raz dva si hore a potom ta zachvilu uz budu stavat na nohy, aby si isla sa vycikat. Po tych 4 hodinach ma aj skutocne pustili, predtym mi dali najest (polievku a krupicovu kasu)
Kojili ste niektora, prosim?niekto hovori ze 24 hod po nekojit niekto len ze 1. Odsat s vyliat
@21021996 ahoj, mne anesteziolog v nemocnici povedal ze staci raz odsat. Volala som aj znamej anesteziologicke, ta vravela ze 24 hod nekojit. To u nas nebolo realne. Ako som prisla z nemocnice tak som vkuse odsavala a vylievala a 12 hodin od zakroku som normalne kojila. Vsetko bolo vporiadku.
@andrejka1212 no uvidim co mi povedia. Maly bude za ten cas pit umele, lebo nemam tolko mlieka aby som odsavala. Mam tak akurat prenho. Takze nechcem aby pil dlho um .
@21021996 no to staci odsat teda pokym ide a potom nove co sa vytvori by uz malo byt ok. Lenze ja som este nikdy nebola v takom stadiu ze by som odsala, alebo ze by vypil tolko ze uz nic netecie. Kvoli tomu som odsavala tak vela. Pokial je s tym ok a vypije umele tak potom mas o starost menej. Inak je to rutinny zakrok co trva par minut, ja som ani necitila ze mi nieco robili, za par hodin som bola doma.
Ja som bola na kyrete kvoli kusku placenty. Najprv mi to chceli spravit hned, lenze kedze som nebola nalačno, tak az na druhy den. Od polnoci nejest, nepit, to je kvoli anesteze, celkovemu uspatiu lebo sa ti grcka moze vratit do ust a sa zadusis. Uspia na 15 min a je to. Nic hrozne... babatko bolo so mnou, malo 2 davky UM , nechcela som 12 hodin kojit kvoli aneateze... po 12 hod uz som kojila. Kojenie to neovplyvnilo
Dakujem vam vsetkym za info ☺️ Pekny den
@gertys aj mne kus placenty zostal. 4dni po porode ma cistili (zle), a o dalsie 4 dni ma cistili znova v inej nemocnici, kde som musela pobudnut kvoli transfuzii. Nemali pre mna krv, tak som musela cakat pokial sa mi ujde. Zatial moje babo bolo doma, bez mami, bez mlieka... otras a to nehovorim o tom, ze v prep.sprave z prvej nemocnice bolo napisane,ze som vycistena.
@1mata to ma mrzi. Mne sa rozum zastavuje ako to je mozne v 21 storoci ze domtor zabudne placentu. Mali by povracat diplomy. Mna ked naposledy cistil mlady doktor stal nad nim stary a skuseny. Na kontrole gynekolog potvrdil ze som velmi pekne vycistena. Je to nemyslitelne ze zena musi nechat babatko bez seba a svojho mliecka pre jedneho lajdaka nepodareneho. Az mi stupol tlak
Ahojte, uz mam po 🙂 ako dlho ste krvacali po kyrete?
Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.
@21021996 od polnoci nejesť nepiť