Bolesť na duši

ingrida1127
12. dec 2020

Tá strašná bolesť na duši 😭😭
Prázdnota musíte sa smiať aj na silu😪😪😪
Vôbec nič ma nebaví
Niekedy mám úplne normálny deň a potom to príde prečo prečo sa mi to stalo prečo som to bábätko nemohla mať prečo nemohlo vo mne rásť prečo som sa z toho nemohla tešiť čakať na prvé pohyby 😭😭😭😭
Je mi z toho veľmi smutno viem že ma to asi časom prejde ale tá jazva v srdci a na duši zostane navždy 😭😭

katkati
12. dec 2020

@ingrida1127 Určite je to veľká bolesť. A manžel alebo priateľ? Je ti oporou?

ingrida1127
autor
12. dec 2020

@katkati ano je ale nechce sa o tom uz rozprávať,on to niesol dosť ťažko
Nechcem to ani ja už nikomu hovoriť len mam slabé chvíľky 🥺🥺🥺

marca12
12. dec 2020

@ingrida1127 kolko casu odvtedy ubehlo? Chapem ta,tie navaly uzkosti su hrozne. Zasiahnu hocikedy a clovek nedokaze existovat.

ingrida1127
autor
12. dec 2020

@marca12 3 týždne strašne nedokážem z nicoho sa tešiť najradšej by som sa niekam prepadla a nikoho nevidela

nevludna
12. dec 2020

@ingrida1127 moja, to prejde :( verim, ze teraz to tak nevnimas ale ina rada niet. Musis sa s tym zmierit a dat priestor dalsiemu babatku. Neboj, naozaj to bude casom dobre. Ja som sa ako tak s tym zmierila po roku, dalsi polrok bol ako horska draha a teraz po dalsom pol roku ma to uz vobec neboli ale beriem to ako sucast zivota. Mna to s manzelom neuveritelne zblizilo a som za to vdacna a nemenila by som. Vsetko zle je na nieco dobre, aj ked teraz to tak nevnimas. Posielam objatie a silu. Cas vsetko zahoji❤️❤️

ingrida1127
autor
12. dec 2020

@nevludna ďakujem vážim si to naozaj,ďakujem za povzbudenie 😪❤❤❤

marca12
13. dec 2020

@ingrida1127 to je este velmi cerstve. Chce to cas. Ked ti je tazko,poplac si. Mne pomaha pozriet si filmy. Skus si najst nieco,co ta zamestna a nebudes tolko premyslat. Chodievajte na prechadzky to precisti hlavu. Odporucam skor vecer. Ja som isty cas nemohla vidiet ziadne kociky a mamicky. Neboj,prejde to,este musite zvladnut vianoce,tie budu smutne,ale prejde to casom.

ingrida1127
autor
13. dec 2020

@marca12 presne vianoce pre mňa ani nie sú tento rok ,a ako hovoríš jen to pre mňa horozne ťažké aj keď vidím tehotnú ženu v čakárni

nevludna
13. dec 2020

@ingrida1127 nic si z toho nerob, ja som ich nezniesla rok a pol, neznasala som ich, hlavne, ked som u znamych vedela, ze je to ich 2./3. alebo prve ani nevedia ako. Ale to prejde. Teraz sa za to “hanbim”, ale tiez som to prijala, ze som to tak proste citila (aj ked som ublizovala len sebe).
Zivot ti chce nieco povedat, prides na to skor ci neskor. Mozno nikdy. Jedine co ti pomoze je, ze to prijmes - jedine tak zmizne bolest. Ale mas cas, bude to dobre❤️❤️❤️

ingrida1127
autor
13. dec 2020

@nevludna asi tak presne to cítim aj ja
💗💗💗💗

marca12
13. dec 2020

@ingrida1127 a este ked stretnes taku kravu,ktora sa ta opyta,kedy budete mat dieta,co sa mne stavalo. Aspon som si preriedila okruh znamych

nevludna
13. dec 2020

@marca12 tak ti druhi nemaju odkial vediet, co sa deje v nasom vnutri. 🙂

ingrida1127
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
marca12
13. dec 2020

@nevludna vies,co v zivote som sa nikoho neopytala kedy bude dieta alebo kedy svadba. To u jedny najstupdnejsich otazok. A nebudes sa pytat zeny po potrate,kedy bude dieta. To sa fakt moze opytat primitiv,uplna ludska troska.

marca12
13. dec 2020

@ingrida1127 clovek potrebuje pochopenie a nie prazdne slova,ze este budes mat. Ludia sa maju pytat ako samas,co citis,ci ti vedia nejako pomoct a nie splechnut,ze ved este budes mat.

ingrida1127
autor
13. dec 2020

@marca12 prestne tak , to nepochopí len to čo necíti alebo nezažil

nevludna
13. dec 2020

@marca12 vsak jasne. Tiez nie som stotoznena s tou otazkou. A mna sa po potrate na to nikto nikdy neopytal, lebo vedel ;)

ajka251
14. jan 2021

Chapem ta co citis..to iste prezivam aj ja 😪 tyzden pred Vianocami som ho stratila...mam caste vykyvy nalad..plac..uzkost..smutok a otazka..preco 😪 ...zial nemam odpoved

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre