Biochemické tehotenstvo a testy stale pozitívne

mishka0508
26. okt 2018

Ahojte. Pred 2,5 týždňami mi bolo zistené biochemicke tehotenstvo. Menzes som dostala len včera, ale testy mam stale pozitivne. Vraví sa, že po biochemickom sa treba snažiť hned. Len neviem, či musim pockat na uplne negativny test. Máte niekto skúsenosti s tymto? Dakujem

pininka
27. okt 2018

@mishka0508 a nemáš náhodou cystu? Lebo tá vie robiť falošne pozitívne testy

karmela
27. okt 2018

@mishka0508 a ako bolo zistené biochemické tehu? Lebo po takomto zvyknú pozitívne testy postupne slabnúť až sú negatívne.Ked sú stále pozitívne treba navštíviť Dr

ester177
27. okt 2018

@mishka0508 treba ist k dr. na utz., ci tam nahodou nie je plodik 😊 a ak nie, tak ti vezmu krv a zistia hladinu HCG. Ja som mala v aprili biochemicke, podla MS kalendara v mobile sme sa snazili hned dalsi cyklus, az do septembra. Vtedy som zacala brat enzymy tyzden pre ovulaciou, a podarilo sa. Som v 7.tyzdni, enzymy budem brat cele tehu pre istotu. A od mája beriem active folic od Generica (štiepená kyselina listová).

mishka0508
autor
27. okt 2018

@pininka
@karmela
@ester177 ďakujem baby. Som po IVF a keď som isla v 7tt na sono, tak neboli zistené žiadne príznaky tehotenstva. V maternici nic nebolo, ani len plodovy vak. Vzali mi krv a HCG kleslo. Myslela som, že po čase klesnú aj testy, ale stále su pozitívne

karmela
27. okt 2018

@mishka0508 neviem nejako mi to nesedí.Ako dlho si od posledného odberu krvi a Sona

mishka0508
autor
27. okt 2018

@karmela teraz v stredu to budú 3 tyzdne

hennyinnsbruck
27. okt 2018

@mishka0508 veru je to divne... Ako bolo spominane, pri biochemickom(mala som 2x) testy slabnu a ms pride mozno (u mna tak bolo) par dni neskor.... By som navstivila lekara... Drzim palce aby z Toho bolo zdrave tehotenstvo

karmela
27. okt 2018

@mishka0508 tak to je už dlha doba.Chod k svojmu Dr.Test si kedy naposledy robila?

mishka0508
autor
27. okt 2018

@hennyinnsbruck zlatik, zdravé tehu to nebude. Neni šanca, keďže hormón klesol. V maternici proste nic nebolo. Ani náznak. Robila som si aj digi testy a tie krasne stúpali, 1-2, o par dni 2-3 a pr dni neskor 3+. Potom aj tie testy klesli spat na 2-3 A takto sa držia stale.
@karmela test som robila dnes. Dokonca vecer, Takze ani neni z prvého ranného mocu a je stále dosť silný. Nechápem. Som v UK a s tými lekármi je to tu dosť komplikované. Ale budem musieť ísť a natlačiť na nich, lebo je to na hlavu. Chceme sa pokúsiť o bábätko prirodzene a to čo najskôr. Ale neda sa, pokiaľ sú testy takto pozitívne

karmela
28. okt 2018

@mishka0508 vieš len aby nešlo o mimomaternicove tehotenstvo.Urcite zajdi k Dr podľa mna niečo zanedbali.Prajem veľa šťastia nech sa zadarí už šťastne a dobre.

mishka0508
autor
28. okt 2018

@karmela no veď práve. Ale povedali mi, že pri mmt HCG stúpa. Možno nie tak, ako pri zdravom tehotenstve, ale určite stúpa. Budem musieť zavolať, to je jasné. Len som chcela vedieť, či niekto nemá podobnú skúsenosť.

karmela
28. okt 2018

@mishka0508 no stúpa ale veľmi pomaly a nieje dobre keď máš stále pozitívne testy.Urcite to treba dať pozrieť aby ste sa mohli snažiť nanovo.Drzim palce

kulumulu123
15. jan 2019

@mishka0508 ahoj ako si nakoniec dopadla?

mishka0508
autor
5. feb 2019

@kulumulu123 skončilo to všetko v 7tt. Biochemicke tehotenstvo

ester177
6. feb 2019

@mishka0508 drzim palce, nech sa znovu podari otehotniet, uspesne. Ja som mala asi 3x biochemicke, 2x mi meskala ms iba 3 dni, a 1x az 2 tyzdne. Ak si este neotehotnela, tak vyskusaj chlorellu 3x 5tabliet, wobenzym 3x7, active folic od generica 2xdenne, Cčko a B12+B6, vitamin E (ten je priamo na kvalitu vajicok, mozes aj manzelovi nasadit). Toto som brala 4 mesiace, v septembri som pridala aj serrapeptazu, a hned s otehotnela. Tolko moja skusenost. Mozno je to vela vitaminov, ale kazda tretia zena ma poruchu vstrebavania vitaminov, a tiez mnozstvo enzymov, co sa vekom este zhorsuje. Toto by malo urcite pomoct, pokial zena nema nejaku chorobu a vysledky ma ok.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre