Anembryomola a samočistenie

babatko2023
13. nov 2022

Ahojte. Podľa sona som v 7tt, žiaľ bez embrya. Včera som začala krvácať-hnedá/tmavá krv, dnes silnejšie už aj troška červenú, včera HCG 22600, za 40min budem vedieť výsledky z dnešného dňa nakoľko krvácanie je intenzívnejšie aj bolesti. Chcela by som sa vyhnúť kyretáži. 😔😔😔😔
Prosím naozaj skúsenosti ktorá ste zvládli samočistenie, čo ste pili okrem alchemilky? Co by ste ešte poradili? Ďakujem za každú radu. Rátam aj s tým,že ak niečo bude musieť byt kyret, ale chcem to skúsiť najskôr bez

yamahka
13. nov 2022

@babatko2023 Je mi to ľúto, ja som mala taktiež podobne, tak som si otvorila červené víno, pila som ho celú fľašu a kupala sa v horúcom vani. A uz to išlo zo mňa na druhý deň a potom večer tlaky, to už zo mňa vypudilo. Uľavilo sa mi. Prvá menštruácia prišla až po štyroch týždňoch od potratu. Držím palce. Si silná než si myslíš!

babatko2023
autor
13. nov 2022

@yamahka ďakujem ti moc krásne...takže dnešné HCG 17735, menštruačné krvacanie ako keby, uvarila som si alchemilku, mam z pohotovosti dve tabletky,ráno mam dat jedni večer druhu a dúfam,že sa vycistim😭 moc krásne ďakujem, že si si nasla čas a aj za povzbudenie a tvoju skúsenosť. Víno nechcem dávať keď mam tabletku,aj keď by to troška zmiernilo ,,bolesť,, vieš akú myslím

yamahka
13. nov 2022

@babatko2023 Neboj sa nič. Ty to zvládnes!! Len pekne pi čajík s alchemilky. Ja som nemala ani takéto tabletky. Vyčistila som sa úplne sama, aj keď som bola objednaná na kyretaz. Ale ešteže si to príroda zariadila inak.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre