Zrušenie termínu u MUDr. Višňovského

18. júl 2024

Ahojte, prvý skríning som mala u Visnovskeho ale nakoľko som s ním nebola moc spokojná som sa objednala ku Grochalovi. Otázka znie, ak ste to tiež podobne riešili, volali ste Višňovskemu aby Vám zrušil termín ktorý vám určil? (Skríning v 20tt) Ďakujem.

janai1
18. júl 2024

Tému stačí založiť raz 😉
A ano, logicky, termín treba zrušiť keď ho nechceš

mariska1989
18. júl 2024

Áno určite treba zrušiť. Na termíny niektoré čakajú . Niekedy na poslednú chvíľu idú sa objednať a už není voľného . Plus sú dovolenky atď takže Abolat a iba povedať že rušia termín neboj nezabije ťa

danyelia
18. júl 2024

Tak je prinajmenšom slušné zrušiť termín, keď tam neplánuješ prísť...a je jedno, či je to lekár, kaderník alebo masér. Keď ho nezrušíš, zablokuješ termín nejakej inej pacientke, ktorá by ho mohla využiť...

ivka21
18. júl 2024

Áno určite ho zruš nejaká maminka isto čaká na termín a takto keď to nezruší bude zbytočne cakat

really8
18. júl 2024

Vazne sa jedna dospela zena, buduca matka pyta ci ma zavolat a povedat ze nepride ked nepride? Vazne? Vazne?????

mimuska328
18. júl 2024

@really8 mňa už to ani neprekvapuje.. ľudia sú také svine ze ani termín nezrusia len neprídu a nedvíhaju telefón

autor
18. júl 2024

No dievčatá prosím Vás o trochu úcty nakoľko som sa SLUŠNE opýtala. Nezdviha mi už asi 4 deň a tak ma prvýkrát napadlo sa opýtať tu ale aj posledný. Pekny deň Vám prajem. Samozrejme žiadnu budúcu maminku neukratim o vyšetrenie. Majte krásny deň.

tinalia
18. júl 2024

Mam skusenost s jeho nedvihanim, staci mu napisat sms 😊

autor
18. júl 2024

@tinalia Ďakujem 🫶🏽

really8
18. júl 2024

No urcite sa nepytas posledny raz. Verim ze este pribudnu dalsie skvosty.

autor
18. júl 2024

@really8 Múdrejší ustúpi sa vraví a nakoľko mám dosť iných veci ako sedieť na modrom konikovi a urážať a ponižovať iné ženy tak si ľudí ako ty všímať nebudem. Maj krásny život 🤞🏻🫶🏽

really8
18. júl 2024

Na to ze si ma nevsimas tak citas a reagujesna moje komentare. Ale dakujem a posielam srdiecka❤️❤️❤️❤️

dadka1997
18. júl 2024

@autorka napíšeš mi sukromnu spravu ? Mám na teba velmi dôležitú otazku, ďakujem

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre