Žltkastý výtok v 12. týždni

ivanusko
6. okt 2017

Ahojte baby chcem sa opytat som v 11+5 tyzdni tehotenstva a vsimla som si mierne fakt mierne zltkasty vytok ako sopel....je to normalne??? Mam strach 😞 dakujem

candii
6. okt 2017

Ano 🙂 uplne

ivanusko
autor
6. okt 2017

@candii som rada dakujem krasne😊

renata5
6. okt 2017

@ivanusko ja som to mala cele tehu vkuse s intimkou som chodila ale oplatilo sa😍 ale pre istotu to spomen doktorke drzim.palceky:-)

marllik
6. okt 2017

mne tiez lekar hovoril, ze pokial to nie je sprevadzane svrbenim, palenim a nie je vytok zapachajuci tak je to uplne v poriadku.

pininka
6. okt 2017

Ano,znamena to,ze je tam hlien ktory chrani krcok. Je to ok, pokial to nevrbi a nezapacha.

ivanusko
autor
6. okt 2017

Dakujem baby nie nesvrbi,,nezapacha a ani pri moceni nepali....prosste len ten vytok...fakt ste ma ukludnii dakujem vam

ebi88
6. okt 2017

Mne tesne pred koncom tehu zacal. Nezapachal, nesvrbelo, nepalilo.. a predsa som mala zapal (aj v plodovke). Neviem ci to suviselo. Led budes na poradni daj si radsej spravit vyter.

nelinka2009
6. okt 2017

Alevto neznamena, ze by si to nemala sponenut dr... Mozno aj vyter spravi pre istotu... Drzim palce nech vam to dobre dopadne.

ivanusko
autor
6. okt 2017

Vyter mi urobil pred dvoma dnami dalsiu poradnu mam 3.11.uvidime

nelinka2009
6. okt 2017

@ivanusko neboj ak by aj bo nieco to ti budu volat, ale nic nebude no aj tak dobre, ze ti ho spravil

candii
7. okt 2017

@ivanusko nemusis sa fakt vobec bat, v tehu je zvyseny vytok normalny nakolko je viac prekrvena sliznica a ked papas sladke tak je este vacsi, som v 23tt mam ho cele tehotenstvo a pri prvom syncekovi som ho mala tak isto a bolo ho teda hojne 🙂

ivanusko
autor
9. okt 2017

@candii dakujem....a baby prosim vas asi sai robi jerpes na pere cim si to mozem natriet alebo co pomoze????

ivanusko
autor
9. okt 2017

Sa mi robi herpes...prepacte za chyby

candii
9. okt 2017

@ivanusko treba zbehnut do lekarne, mne pomohol zovirax duo, stoji okolo 10€ ..

ivanusko
autor
9. okt 2017

@candii teraz urcite nemam cas.....a nieco ine??? Mam camistad mozem to?

krepes
9. okt 2017

@ivanusko taka rada od svokry na herpes-hned ako citis ze ti uz ide, dat na vatovy tamponik ocot a pritlacat to na herpes.Ale maj to tam dlho, tolko kolko sa ti bude dat. ono to stipe riadne ale vzdy mi to nejak ten herpes zlikviduje.Drahé mastičky z lekarne uz niekolko rokov nekupujem. Fakt je lepsi obycajny ocot

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre