Woman Secret Girl or Boy/test prstienkom

janqa27
29. aug 2024

Ahojte baby, viem ze su tu diskusie o týchto testoch na určenie pohlavia, ale nenašla som žiadne aktuálne.
Nepíšem tu preto aby som bola na posmech ze som minula peniaze, ale chcem potvrdit či vyvrátiť rozne myty a testy na domáce určovanie pohlavia 😁
Skušala som už napr. test s prstienkom (este pred tym nez som vedela pohlavie od doktora) niekolko krat a vzdy sa mi krutil, takze baba...teraz som dokonca bola ochotna vyhodiť peniazky len "zo zaujimavosti" za test woman secret girl or boy a pravdupovediac, neviem co si myslit z vysledku :D farba mi pride fialová (viď foto)
..čiže dievča? Neviem fakt...
No ja uz od prveho 3D sona vykonanom v 13tom tyzdni na špičkovej ambulancii viem na 80% ze to bude chlapec 😄
Ake ste na tom vy? Skusali ste nejake domáce testy na urcenie pohlavia? Alebo práve tento? Vyšlo vám to? Alebo sa vam stali ze vám bolo zle urcene pohlavie? (Comu veľmi neverim zeby sa doktor az tak pomylil, kedze chlapca vzdy skor odhali)
Dajte sem svoje skusenosti a poďme sa zasmiať na tom, co všetko sme boli ochotné skúsiť ked sme boli nedočkavé a prosím pekne bez urážok 😉

h2
29. aug 2024

@janqa27 Test s prstienkom? To si robíš srandu? Dr. ti zo sona povie na 80% chlapec a ty pochybuješ, lebo test s prstienkom ti 3x ukázal dievča???
K tomu farebnému testu sa neviem vyjadriť, fotka sa nedá zväčšiť a farba mi príde sivá. 🤷‍♀️
Ver doktorovi, nie babským poverám.

janqa27
autor
29. aug 2024

@h2 ako som písala :D ja verim doktorovi, len chcem zbúrať myty o týchto hlupych testoch a som zvedava koľko žien to skúšalo než sa naozaj dozvedeli pohlavie 🙂 takže prosím bez vysmievania 🙂

janqa27
autor
29. aug 2024

Juuj a ešte som zabudla na také nieco ako "čínsky lunarny kalendar" a "výpočet pohlavia podla krvi alebo veku rodičov" 😁 tiez mi v oboch pripadoch vyšlo dievča 😁 takže u mňa nefunguj žiadne "samotesty" ..aj ked je pravda ze test so sódou som ešte neskúšala 🤔🤣

h2
29. aug 2024

@janqa27 Ja sa nevysmievam, skôr sa čudujem.

mirkasan
29. aug 2024

Čo ja viem, tak keď sa krúti je to chlapec. U mna to tak fungovalo. Doktor mi povedal že dievčatko. Až v 32 tt sa ukázalo že chlapec. Keď som skúšala opäť prsteň, ukázalo mi chlapca. Ostala som tehotná a bol chlapec

michaela789
29. aug 2024

Podľa mňa sú tieto testy výlevka peňazí. Ak som ich princíp pochopila správne, ich spoľahlivosť sa rovná nasypaniu sódy bikarbóny do pohárika s močom (zašumí = chlapec - nezašumí = dievča) lebo moč je buď kyslý alebo zásaditý. Čo ale moč z mechúra vypovedá o chromozóme dieťaťa v maternici, to fakt neviem....

lelelienka
29. aug 2024

Nie, neskusala som ziadne z tychto pochybnych “testov”, viac verim lekarom a zobrazovacej technike ako nejakym hompalajucim sa prstenom ci sode 😁

katica06
29. aug 2024

@janqa27 za mňa ,zbytočné vyhadzuješ €

papaya308
29. aug 2024

Mne prsteň vyšiel pri oboch🤣 čínsky ani Jonas nie

ysseba
29. aug 2024

@janqa27 neviem, ale mne pride ta farba na teste skor modra 🤷🏼‍♀️ a verila by som viac doktorom a ich ultrazvukom ako nejakej ocikanej palicke alebo prstenu 🤷🏼‍♀️ alebo si daj spravit u doktora test z krvi a budes mat zarucenu informaciu.

diewcatqoo
29. aug 2024

Neskusala som ziadne testy pohlavia, ani nejake kupene, ani podla babskych navodov. Nic z toho mi nepride doveryhodne a v podstate mi bolo v oboch pripadoch jedno, ci to bude chlapec alebo dievca. A v oboch tehotenstvach mi to lekar potvrdil uz v 13. tyzdni.

katarinaba
29. aug 2024

Autorka - ano, skusala som, pri tretom dietati. Ale len zo srandy a tiez preto, ze predtym som o nicom z tohto nevedela, lebo na MK som bola len velmi vynimocne. Ale pri tretom som si tehotenstvo neskutocne uzivala. Tak ako som nakupila blbosti pre tehotne, pre novorodenca, kopu zbytocneho oblecenia, tak som skusala aj tieto blbosti. Podla mna to patri k tomuto obdobiu zeny - ale fakt len ako zabava. Ja som si dala robit krvne testy, takze od 12teho tyzdna som pohlavie vedela na 99,9%. Ale pobavila som sa, nieco sedelo, nieco nie. A najviac ma pobavil najstarsi syn, ked som skusala ten test Women secret - ta farba nebola identifikovatelna a ked som sa syna opytala ako to vidi on, odpovedal: no, bude to hermafrodit 🤣🤣🤣🤣

fairyy
29. aug 2024

@janqa27 moja dcera zas na tie.women secret testy povedala, ze.to su ultra moderne lebo to.vlastne iba hlasi, ze dieta si prave vybera.gender 😂

janqa27
autor
29. aug 2024

@fairyy 🤣 mne tiez manžel ked povedali ze to bude chlapec zahlasi: ale stále sa môže stať že sa bude citit ako dievča 🤣🤣

viliama
29. aug 2024

@papaya308 Ak sa krúti, čo to znamená? Dík.

papaya308
29. aug 2024

@viliama krúti do "o" dievca, rovno chlapec

mirkasan
29. aug 2024

@viliama ak sa krúti tak chlapec, dievča do kríza

nikaszan
1. sep 2024

@janqa27 a kapustovy test ste neskúšali?vraj to funguje

viliama
1. sep 2024

@nikaszan Prosím, to je aký test?

nikaszan
2. sep 2024

@viliama dá sa vyhľadať na Google,robí sa to z červenej kapusty

viliama
2. sep 2024

@nikaszan Ďakujem.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre