Vysoké výsledky glukózového testu

ivana149
6. dec 2012

Ahoj dievčatá, ja som dnes dostala vysledky glukozoveho testu a vobec neviem či som na tom nejak extra zle. Tak budem vďačná za každu odpoveď.
takže vysledky :Ohod. 5,2, 1hodina- 10,0, no a 2 hod- 7,8. čo to vlastne znamená?

zuzi0911
6. dec 2012

@ivana149 cukor by sa mal pohybovat do 5,0~6.0. To je norma.mas ho trosku zvyseny.ak by to bolo horsie povedali by ti to.

vvia
6. dec 2012

mala som nieco podobne. budes dodrziavat dietu. a nie nenam az take katastrofalne vysledky

aymee
6. dec 2012

@ivana149 nemas tie vysledky nejak katastrofalne hlavne nestresuj😉 0hod-tj nalačno más uplne v norme 😉 akurat po tej jednej hodine trochu viac,, cize maximalne ti nasadia dietu.

moon1979
6. dec 2012

@ivana149
výsledky na lačno by mali byť od. 4,1 - 6 to je norma, potom sa berie do úvahy až hodnota po 2 hodinách, norma je od 4.1 - 7,8 takže si na hranici ... nič hrozné, mávajú oveľa horšie výsledky

ivana149
autor
7. dec 2012

Ďakujem všetko mam na hranici, tlak, štitnu žľazu, aj cukor, včera som povedala svojmu lekarovi, že nech ma neposiela, na žiadne testy ale hneď ku odbornikovi, lebo pri mojom šťasti budu všetky vysledky hraničné. Ale nestresujem, tešim sa na miminko auživam si tehotenstvo,ďakujem Vám

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre