Vitamíny v tehotenstve

yvona2102
24. sep 2021

Ahojte, chcem sa spýtať či máte skúsenosť so značkou LR. Majú tam Pro balance minerály a tvrdia že sú vhodne aj pre tehotné na nevoľnosť, no nikde sa neviem dočítať či sú naozaj vhodne pre tehotné. Nepoznáte to? Ďakujem za odpovede ;)

vikinka292
24. sep 2021

@yvona2102 ahoj, viem ze odpoveď od niekoho kto spolupracuje s firmou asi nechceš počuť ale aj tak ti napíšem. Som tehotná - idem začínať 6ty mesiac a beriem od začiatku tehotenstva Pro Balance, vlastne ja pokračujem v ich užívaní už vyše roka keďže aj vďaka ním sa mi podarilo vyhrať nad záchvatmi - tetaniou. Okrem nich beriem momentálne teraz v tehotenstve aj vita active - to máš koncentrát z 21druhov ovocia a zeleniny a obsahuje až 2nasobok dennej dávky vitamínu D - spomínam to preto lebo práve gynekológ mi odporučil zvýšiť dávku Dčka v tehotenstve na dvojnásobok

yvona2102
autor
24. sep 2021

@vikinka292 mne ide hlavne o to že hovoria že to pomáha na nevoľnosť..a keďže Trpim silnou nevoľnosťou som v 9 tt tak už hľadám hocičo čo by pomohlo, avšak bez ohrozenia bábätka

vikinka292
24. sep 2021

@yvona2102 sklamem ťa, možno niekomu pomáha ale mne bolo zle až do 5teho mesiaca, síce som nevracala ale všetko mi smrdelo a z jedla ma natahovalo, toto je asi individuálne ako aj to ze lizatka pre tehotné jednej pomôžu a druhej nie... Pro Balance majú za úlohu práve odkyslit telo, nejaký účinok by tam mal byť ale či pomôže nevedno, to už asi ozaj treba len vyskúšať, ale v tehotenstve sa môžu

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre