Víno počas snaženia sa o bábätko

21. aug 2020

Ahojte baby snažíme sa o bábätko ale nedarí sa a teraz sme sa zase snažili ale proste už to tak neriešim už iba vždy čakám že bude meškať nebude meškať ale teraz mam ešte 10 dni do ms a neviem či som alebo nejsom chcem sa opýtať môžem si dať pohár vina keď ešte neviem či hej alebo nie ?

denden77
21. aug 2020

moja zlata.. ja som zistila, ze som v tom v 5tt.. som vina muska, este den pred // som vstrebala par poharov 😉 🍀

akinom0077
21. aug 2020

v pohode mozes....

standusina
21. aug 2020

Samozrejme, ze si mozes dat vino. Ved to keby niektore zeny tak brali tak aj dva roky by nedali do seba ani kvapku alkoholu. To tak brat nemozes a keby si aj tehotna bola, tak ten pohar vina isto neuskodi!

lenka2813
21. aug 2020

Ja som zistila, že som tehotná na dovolenke a dovtedy som tiež tam kadečo popila.. 🙈🙄 Nakoľko babo bolo neplánovane.. Ale doktor ma upokojil, že sa nič nemohlo stať.. 🙂

denden77
21. aug 2020

@lenka2813 tak veru.. kolko deciek vzniklo pocas oslav, zuriek, diskotek, dovoleniek.. 😁😁😁

akinom0077
21. aug 2020

@standusina presne tak.....

standusina
21. aug 2020

@akinom0077 kazda zena to ma fakt ine, ma to vzdy fascinuje.

jaskolka
21. aug 2020

Ja som deň predtým ešte vypila dva poháre vareného vína, keďže to bolo v zime, tak sme si uvarili 😂😃

sims4
21. aug 2020

Jasné, veď nevieš proste kedy sa vám zadarí a keď si dáš raz za čas pár pohárov vína sa nič nestane ;)

c_est_la_vie
21. aug 2020

Prve dni-tyzdne po oplodneni babo nie je napojene na tvoj krvny obeh takze kludne, placenta sa tvori tak medzi 6-8 tt.

ruzasipova
21. aug 2020

Ja som si este ten vecer, co som nasla ciarky, na oslave dala pohar....ze ked je to zas na dlhu dobu naposledy 🙂

milka1988
18. sep 2020

Červené víno pôsobí dobre na prekrvenie maternice v prípade že sa zadarí a oplodnené vajko sa bude chcieť usadit ;) pohár vína každý deň na večer ;)

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre