Väčšia chuť na sex počas tehotenstva

zuzanazu85
13. júl 2022

Dobrý neskorý večer bábiky 🤗. Len otázočku mám,je normálne že počas tehu mám väčšiu chuť na sex? Môj chlap si už myslí,že mi trocha švitorí, pretože ešte nedostal toľko MMS,či šteklivých sms 🤭. Trošku sa aj hanbím,že toto dám rovno pod mojím nickom,ale reku ,,a nech" 😁. Môj chlap mi príde v sobotu,celý dom mám ,,vyglancovaný" tip-top+stále musím niečo šúchať, vysávať, umývať) 😁 chlpatých (NO-hafanov) vyčesaných,až sa lesknú viac než ,,moja kaaara-golfíček" 😆. Aj pracujem,tam podávam výkony,čo sa aj majsterky čudujú. Je to normálne,byť taká ,,ako s vrtuľou v zadku? " . Nevoľnosti mávam,ale len ,, naťahovanie" sem tam ráno,ináč nič,akokeby ani nebola v 3tt. 😌. Moja gynda mi naposledy v (ponelok) povedala,že všetko je v absolútnom poriadku,testy , vyšetrenia,až je to na prvorodičku v 37čke unikátne, ukážkové(neviem ,či to mam brať pozitívne,či dostať ,,bobky ). Čiže ešte raz tá otázka.🤭. Mali ste brutálnu chuť na sex so svojím chlapom,viac než obvykle? 😁. Ďakujem bábiky 🤗😊

michaela_koc
13. júl 2022

Hormony 🙂 Neboj, ono teraz je to tak a neskor bude inak (teda kiezby nebolo) 🙂 uzivaj si to

zuzanazu85
autor
13. júl 2022

@michaela_koc čiže neskôr budem ,,ofrflanica"?
😩😆. Neviem,ale fakt sa cítim nejlepšie,ako inokedy. Možno budem rada rodiť,kým budem môcť 😁. A ešte pôrod....(nechcem zakrýknuť klop-klop-klop). Je to moje najlepšie,najkrajšie obdobie 😌.

michaela_koc
13. júl 2022

@zuzanazu85 uzivaj si to 🙂 su to vsetko hormony. a poda mna si zo stastnejsich 🙂 poznam zeny co statili uplne chut na sex a na chlapa. a mozno nebudes "ofrflanica". kazda sme to mali inak. podla mna na tom nie je nic zle a aj chlap by mal byt happy 🙂

karhu
13. júl 2022

3tt?

zuzanazu85
autor
13. júl 2022

@michaela_koc vážne nechcem nič zakrýknuť,ale ak je toto ,,byť v požehnanom stave",neviem čo mi šibaloked ,,okúňala s tehu" 🙄. Môj ,,švonček" si myslí, že ma chytila ďalšia puberta. On chúďatko z cesty ,aj zo všetkého,dôjde domov a ja vo dverách s ,, vyplazeným jazykom" po ňom 🤭😁. Je to aj tým,že nie sme spolu celé dni,že sa na neho teším normálne po celé 2 roky a ,, drobné" 😏. Náladová nie som,len mám veľa energie.Mala by som zvoľniť asi. Ďakujem za úprimne povzbudenie 😊🤗

zuzanazu85
autor
13. júl 2022

@karhu áno, bude skoro 3tt. Ak je to 3ti týždeň tehu myslené,som v tychto termínoch ,,pakiňa" 😁

veronikaszabova
14. júl 2022

@zuzanazu85 v 3tt ani nevies, ze si uz tehotna...

jaskolka
14. júl 2022

Veľmi zvláštne písané..
3 tt nevieš, že si tehotná. Takže netušíme, v akom.si týždni, či 3 od ovulácie, od zistenia tehotenstva, alebo počítas od doby, ako ti to potvrdila doktorka.
Takisto nerozumiem, čo z tým majú NO hafani a prečo ich stále musíš cesat (ako to súvisí s tehotenstvom?) alebo lestit "kára golficek".
Prepáč, ale píšeš štýlom 12 ročnej pubertacky, také celé "tutu mutu, nunu lulu"
Co je svoncek? V živote som to nepočula, a celkovo z úst dospelej ženy je to také smiešne až čudné vyjadrovanie.
Stačilo napísať, v tehotenstve mam viac chuť na sex, a viac energie , je to ok?
Lebo tieto cudesne omáčky... 🙈🙈🙈

h2
14. júl 2022

No, mňa pobavilo, že máš chuť na sex a stále musíš niečo šúchať. 🤭 Nuž, čo ti poradiť, šúchaj si.

danica2711
14. júl 2022

@zuzanazu85 BÁBIKA, radšej si celé prázdniny opakuj gramatiku a štylistiku (logické myslenie neuvádzam, lebo to by asi nepadlo na úrodnú pôdu) a nevypisuj sem kraviny

simona92101
14. júl 2022

@zuzanazu85 lekarka ti potvrdila 3tt? A co ti prosim ta potvrdila na UTZ,ved to ti realne ani test nezachytil,ty švonček 🙈🤣

veronikaszabova
14. júl 2022

@jaskolka tiez nechapem to teatralne, detinske vyjadrovanie 🤷

beata_k
14. júl 2022

Chudak tvoj chlap, si totalne svihnuta.

slovakboy
14. júl 2022

@zuzanazu85 užívaj si tehotenstvo keď ti je dobre. Je to najkrajšie obdobie pre niektoré ženy.

zuzanazu85
autor
14. júl 2022

@simona92101 nepotvrdila nič na ultrazvuku,tam ani nebola,veď som prvorodička.

zuzanazu85
autor
14. júl 2022

Myslela testy z krvi a mojo zdravotny stav

jaskolka
14. júl 2022

@zuzanazu85 a co ma ultrazvuk s tým, že si prvorodicka? U tej ukáže inak, ako u viacrodicky? A ešte raz, v 3 tt nie si ani náhodou, to je ledva čas, keď sa vajíčko uhniezduje.

zuzanazu85
autor
14. júl 2022

Ja neviem,ale niektorým tu akokeby niekedy vadilo,že je niekto šťastný. Som na koni preto,aby mi aj poradili nejaké ,,dobre duše",ale ako vidím, vadia viac šťastné baby,ako tie,ktoré zbytočne rypu. Ak máte nudné,komplikované životy,nevybijajte si svoju frustráciu na koni. Vďaka,buďte šťastné ❤️.

zuzanazu85
autor
14. júl 2022

Veď áno,mesiac je tomu,ale nesledujem to deň po dni. Ja vlastne ani neviem,kedy otehotnela.

jaskolka
14. júl 2022

@zuzanazu85 nemyslím, že ti niekto závidí tvoje šťastie. Skôr prekvapuje, že dospelá 36 ročná žena rieši úplnú hlúposť,(tak mas chuť na sex a cítiš sa dobre, čo v tom potrebuješ poradiť?) a navyše štýl vyjadrovania až "kole oči". To fakt aj v robote sa rozprávaš s kolegami takýmto štýlom?Neviem, mňa proste toto velmi zarazilo.
A navyše, je úplne normálne, ak si dospelá žena, a zvlášť ak je už tehotná, pozrie na internete(ak nevie), ako sa počítajú týždne gravidity.
Lebo reálne si zrejme v takom 8-9 týždni, ak pozriem tvoj predosly príspevok.

bessdonna
16. aug 2022

@zuzanazu85 a ako vies,ze si tehotna?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre