V ktorom týždni sa chodí na prietoky?

mamina2111
12. nov 2012

Ak tu niečo takéto je tak ma zastavte....naozaj som to tu nenašla..V akom tt sa ide na prietoky? Ja totiž stresujem pretože pri malej vždy ked som šla na prietoky som skončila na pár dní v nemocnici..nakoniec po 3,4 dňoch som šla domov...ale takto to bolo dookola až do 40tt kedy som tam už aj zostala samozrejme..teraz ked už mám doma prvé dieťa nechcem tam ležať,hoci ak povedia treba tak idem... je to pre dieťa a musím to prežiť...

provoke
12. nov 2012

@mamina2111 ja idem na prietoky budúci týžden, to budem v 32 tt. Tvoj stres úplne chápem a zažívam momentálne tiež. Pri dcére som šla na prietoky a odtial rovno ležať do nemocnice. Teraz mám doma 2 ročnú dcérku a rada by som sa tomu vyhla :( uvidíme ako dopadneme. Treba len veriť, že teraz bude všetko v poriadku a detičky rastú ako majú. Ja myslím pozitívne, verím, že to pomôže :D

mamina2111
autor
12. nov 2012

@provoke Ja som mala vtedy problém s odozvami srdiečka...vždy ma poslali zjesť niečo sladké a potom ma zase dali na prístroj... no a vždy sa im niečo nepáčilo,pričom ma poslali hned na oddelenie ani domov som nemohla.Najlepšie bolo že akonáhle ma pozerali na oddelení srdiečko fungovalo ako má vkuse...každý deň všetko vporiadku...ale akonáhle ma pustili domov a mala som ísť na prietoky zasa to bolo zle,znova hned na izbu a tam zasa všetko vporiadku....no šlo ma roztrhnúť.

alyze
12. nov 2012

Ahojte, ja som bola na prietokoch v 35 tyzdni a potom este raz v 36 tyzdni, lebo mala mala mensie brusko a to bolo potom v norme, tak neviem, kedy by sa malo ist skor, ale mne doktor robil az ten 35 tyzden prietoky 😉

biancarv
12. nov 2012

ja som pri prvom tehotenstve nebola vôbec a teraz pri druhom až 38 tt, tak neviem potom .

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre