V akej ambulancii sa mám hlásiť na Kramároch?

marlen18
2. dec 2015

V piatok som bola u svojho dr. na poradni - chodím do Ružinova. Odoslal ma už na Kramáre. Že sa mám tam hlásiť. Len ja neviem kde sa mám hlásiť - v akej ambulancii. Viem, že do rizikovej amb. nemám ísť - to mi povedal, ale ked som sa ho pýtala kam vlastne mám ísť povedal mi len, že sa mám na Kramároch opýtať.
Ďakujem za rady

raszuz
2. dec 2015

Mozem sa opytat, preco ides na Kramare a neostavas v Ruzinove. Tvoj gynekolog tam nerobi porodnika?

vlastuss
2. dec 2015

Ahoj, v prvom rade sa musíš objednať na kardiograf (monitor) Tel: 02/5954 2583. Je to na prvom poschodí polikliniky na Kramároch, na tej istej chodbe ako gynekologické ambulancie. Tam spravia kardiograf a následne ti pridelia lekára (resp. ambulanciu), kam budeš do pôrodu chodiť.
Ja som pri prvom tehu volala do jednej z ambulancií (telefónne čísla sú na stránke nemocnice), ale povedali mi, aby som sa najprv objednala na ten monitor. Takže teraz pri druhom som už vedela čo a ako 🙂

marlen18
autor
2. dec 2015

@vlastuss ďakujem za radu, pomohla. 🙂 🙂 🙂 🙂

marlen18
autor
2. dec 2015

@raszuz Aj prvy porod som mala na Kramaroch. Len som nemusela riešiť, taketo nahlasovanie, lebo ma priviezli rovno sanitkou o polnici. A v zásade som bola spokojná - obe sme to prežili 😅

raszuz
2. dec 2015

@marlen18 jaaj 🙂 , predpokladam, ze teraz take nemas v plane 🙂

marlen18
autor
2. dec 2015

@raszuz no nie, ale ako sa hovori mozes mat plany, ale ked niekto zhora si povie, ze to bude inak - rak to neovplyvnís 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre