Užívanie melasy v tehotenstve

ladybirdddka
28. okt 2013

Ženičky, som v 29.tt a čítala som veľa pozitívnych reakcií na užívanie melasy, keď chýba železo a tak, samozrejme kúpila som si ju a bueee, nechuti mi 😀 ..Máte rady ako ju niekde čo najlepšie zamaskovať? 🙂

anies10
28. okt 2013

Ahoj ja som v 23tt a tiez mam malo zeleza. Beriem zelezo od firmy co robi Femibion. Melasu som jedla davnejsie, dala som si lyzicku a hned ju zapijala cajom. Vela vela caju. Je dost nechutna ale inak mi to neslo.

ladybirdddka
autor
28. okt 2013

Ahoj 🙂 Aj ja som mala najskor femibion Fe, ale teraz uz mam od doktorky Ferro-Folgamma. A s tou melasou - dávala si si jednu lyžičku denne alebo viac? A pomohla ti, či ani nevieš? 😅

zahradka76
28. okt 2013

Ak pijes caro alebo meltu s mliekom, tak tam sa ta melasa "strati" a dokonca to chuti vyborne 🙂 sladucko.

anies10
28. okt 2013

Ja som to pila este pred otehot a dlhodobo , kym som melasu pila zelezo bolo v norme akonahle som prestala uz som bola znovu anemicka. Z tych tabletiek od lekarky nemas crevne problemy? Ja som pri synovi pred 10 rokmi brala feronat, no katastrofa!

ladybirdddka
autor
29. okt 2013

@zahradka76 mňamkaaaa, velikánsku chuť na MELTU si mi urobila, roky som ju nepila 😉

ladybirdddka
autor
29. okt 2013

@anies10 Vieš čo, na začiatku som mala, ale teraz ma už nezapeká 🙂 A tu melasu si prosim ta uzivala v pohodke, ano? Mne usta vykruca, natahuje ma, v čaji mi to smrdí.. 😝

anies10
30. okt 2013

Ja som sa snazila pri tom ani nedychat. Jednoducho rychlo vypit s vekym mnoztvom caju 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre