Užívali ste Fluomizin v tehotenstve?

adia11
3. jan 2017

Uz mam v tehotenstve 4.infekciu, lekár mi predpísal fluomizin, len ma prekvapilo ze to uz nieje na vaginálnu infekciu, ale na bakteriálnu vaginozu. Dal mi to len preventívne pred dvoma týždňami a co čert nechcel dostala som infekciu naozaj :( užívali ste to prosim niektorá??

modrytulipan
2. apr 2017

Ahoj, ja som si akurát včera zaviedla poslednú pilulku. Zatiaľ nepociťujem žiaden problém, naopak, zlepšenie. 🙂

lenka0427
11. júl 2017

Ahojte pomohol vam fluomizin?

adia11
autor
13. júl 2017

mne len nachvilu

snehuuulienka
14. mar 2018

@lenka0427 aj ja ich začínam od dnes užívať,pomohol ti vtedy??ja mám e-coli v pošve od 14 tt

snehuuulienka
16. mar 2018

@adia11 ahoj,nemala si počas užívania týchto tbl žltý výtok??dnes ich beriem tretí deň,a zajtra neviem či vôbec si ju mám ešte dávať....mám výtok taký do žlta sfarbený,mám pocit akoby to bolo ešte horšie ako predtým....predtým som mala len biele výtoky,ale štípanie v pošve a zistenu ecoli

adia11
autor
25. mar 2018

@snehuuulienka fu uz si nepamatam ale zda sa mi ze mala.ale neviem ci z tychto lebo ja som tychto vkladaciek mala vela..a ospravedlnujem sa za neskoru odpoved :(

snehuuulienka
25. mar 2018

@adia11 ja mám e-coli od 14 tt....brala som macmiror,dalacin krém,Clotrimazol a teraz fluomizin....ty si mala aké baktérie??A donosila si normálne?

adia11
autor
26. mar 2018

mne ani stery nebrali mne len davali lieky. a ano normalne,dokonca som 3 dni prenasala.mne to zacalo asi v 12.tt

miselka18
2. aug 2018

@adia11 ahoj mozem sa opytat momentalne uzivam fluomizin vcera vecer prva tabletka som v 37 tyzdni..rano som sa zobudila na mokre gatky a stekalo mi to po nohach neviem ci je to vytok alebo plodova voda lebo sa to zastavilo

adia11
autor
2. aug 2018

@miselka18 to bude z tej tablety,kazda musi vytiect

jardia
29. dec 2019

@miselka18 ja som v 28tt a tiež užívam fluomizin a ráno som mala mokré nohavičky ako som sa postavila. Ty si zo mala z tých vaginálnych liekov ?

adia11
autor
1. jan 2020

@jardia ano

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre